Spotkanie uczniów z Policjantem, Specjalistą ds. Profilaktyki Społecznej

13 września 2019r. w ramach cyklicznie organizowanych działań profilaktyczno-wychowawczych we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie odbyło się spotkanie uczniów kl. 5-8 naszej szkoły z podkomisarzem Panem Piotrem Niemcem – Specjalistą ds. Profilaktyki Społecznej.
Szkolenie, wsparte prezentacją multimedialną dotyczyło odpowiedzialności prawnej nieletnich: „Odpowiedzialność prawna nieletnich, zjawisko przestępczości i demoralizacji nieletnich, zapoznanie z aktami prawnymi regulującymi odpowiedzialność prawną młodocianych popełniających czyny karalne, uświadomienie uczniom, jakie konsekwencje niosą za sobą nieprzemyślane zachowania i błędnie podjęte decyzje.”

Spotkanie z rodzicami – 19 września 2019 r

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 19-go września 2019r. o godz. 16.30

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:

Spotkanie najmłodszych uczniów z Policją

12 września 2019r. w ramach zaplanowanych działań profilaktycznych, odbyło się spotkanie naszych najmłodszych uczniów z funkcjonariuszami Policji z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie - mł. aspirantem Panem Wojciech Brej i sierżantem - Panem Andrzejem Zaborowskim. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę dla przedszkolaków oraz prelekcję dla najmłodszych uczniów naszej szkoły na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Plan lekcji na rok 2019/2020

Aktualny plan lekcji dla poszczególnych klas Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej na I semestr roku szkolnego 2019/2020 jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy lub pod linkiem:
https://zespol.edupage.org/timetable/KLIKNIJ TUTAJ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Po wakacyjnym odpoczynku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły rozpoczęli 2 września nowy rok szkolny. Ten ważny dla nas moment rozpoczęliśmy o godzinie 8.00 mszą świętą w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Wiśniowej. Około godziny 9.00 uczniowie i nauczyciele spotkali się w budynku szkoły.
Wszystkim podejmującym trud nauki i pracy w nowym roku szkolnym życzymy pięknych owoców zdobywania wiedzy i pracy pedagogicznej.
Wszystkie newsy »