Egzamin na kartę rowerową

W czerwcu w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową, do którego uczniowie klasy czwartej przygotowywali się przez cały rok szkolny na lekcjach techniki. Każdy zdający musiał wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, podstawowymi zagadnieniami z budowy i obsługi roweru, a także umiejętnością prawidłowego reagowania podczas wypadku drogowego. Jednak najbardziej emocjonującym momentem był egzamin praktyczny, czyli wykonywanie manewrów jadąc rowerem. Otrzymanie karty rowerowej, to wyróżnienie i nagroda za trud włożony w całoroczną naukę. Posiadacz karty rowerowej staje się samodzielnym uczestnikiem ruchu drogowego, dlatego powinien być odpowiedzialny i rozsądny.

Dojazdy na zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego ZSP w Wiśniowej
(wraz z klasami III gimnazjum) - 19 czerwca 2019 r.

Zapoznaj się z dojazdami - przeczytaj cały artykuł.

Dzień Dziecka 2019

W piątek 31.05 wesoło i kolorowo zrobiło się na naszym placu przedszkolnym. Przedszkolaki robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. W tym dniu również rodzice dzieci wystawili bajkę pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Bajka była dedykowana przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice będą brać udział w tym przedsięwzięciu.

Zaproszenie dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Piknik Rodzinny 2019. Zapraszamy!

Przeczytaj zaproszenie na Piknik Rodzinny.
Koncert Laureatów XII Międzynarodowego Konkursu Piosenki.
12.06.2019

Wycieczka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic

Ostatnie miesiące roku szkolnego to sezon na wycieczki. Motywem naszej wyprawy było podziękowanie za sakrament bierzmowania. Uczniowie klas VIII i III Gimnazjum przyjęli go w tym roku. Troszkę padało, ale atmosfera była wyśmienita. W Kalwarii Zebrzydowskiej uczestniczyliśmy w Mszy św., następnie udaliśmy się do Wadowic, aby zwiedzić nowoczesne muzeum św. Jana Pawła II.
Wszystkie newsy »