Ważna Informacja!

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wiśniowej informuje, że w związku z planowanym remontem w budynku Szkoły Podstawowej (Przedszkola) w 2018 r. nie będzie prowadzona grupa wakacyjna.
20.05.2018

Warsztaty Czekoladowe przedszkolaków

11 kwietnia 2018 r. przedszkolaki z grup: 5 l, 0a i 0b uczestniczyły w Warsztatach Czekoladowych w Pijalni Czekolady M. Pelczar Chocolatier w Korczynie. Dzieci zwiedzały jej wnętrze, które jest urządzone w stylu starej fabryki czekolady, z wieloma rurami, zaworami i maszynami. Szczególną uwagę przyciągały miniaturowe pociągi wiozące w swych wagonikach sporą ilość czekoladek oraz największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Egzaminy gimnazjalne 2018

18, 19, 20 kwietnia 2018 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Pierwszego dnia zmierzyli się z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego. W drugim dniu egzaminów rozwiązywali zadania z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych oraz matematyki, natomiast trzeci dzień upłynął im pod znakiem języków obcych.

Przedszkolaki witają Wiosnę

20 marca 2018 roku w naszym przedszkolu zrobiło się wiosennie i bajkowo. Wszystkie przedszkolaki witały Panią Wiosnę wesołymi zabawami, piosenkami oraz tańcem. W tym roku zabawie towarzyszyły postaci z bajek czeskich – Krecik i Makowa Panienka.

Ogłoszenie- Lista dzieci przyjętych do przedszkola!

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Wiśniowej ogłasza listę dzieci przyjętych
do Przedszkola Samorządowego
w Wiśniowej w roku szkolnym 2018/19

Lista dzieci przyjętych do przedszkola - Pobierz (pdf)

Organizacja pracy szkoły. Dojazdy na egzamin gimnazjalny 18-20 kwietnia 2018 r.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej informuje, że podczas egzaminów gimnazjalnych w dniach 18 - 20.04.2018 r.(środa, czwartek, piątek) nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne w klasach V-VII i II gimnazjum (budynek gimnazjum).
Pozostałe dzieci mają zapewnione zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w szkole (budynek szkoły podstawowej). Prosimy o zgłoszenie u wychowawców dzieci, które będą korzystały z tych zajęć.
Przedszkole w tych dniach pracuje bez zmian.

W związku z egzaminami gimnazjalnymi klas III informujemy, że w dniach 18 - 20.04.2018 r. następuje zmiana dowozów uczniów.

Zobacz poszczególne trasy.

Informacja - potwierdzenie woli

Prosimy wszystkich rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola o złożenie w sekretariacie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wiśniowej w dniach od 13.04.2018 r. do 20.04.2018r. "Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola"
- załącznik nr 1
- załącznik nr 2 dla dzieci z grupy projektowej

Dokument ten jest wymagany do umieszczenia dziecka na liście przyjętych do przedszkola.
POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do Przedszkola
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej - Pobierz (pdf)

POTWIERDZENIE WOLI zapisu dziecka do Przedszkola
w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej- Grupa projektowa "Razem Rośniemy" - Pobierz (pdf)

Zaproszenie na turniej szachowy!

Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
zaprasza na

VIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY WIŚNIOWA 2018

Zapraszamy 14 IV 2018 [sobota] godz. 10.00
Zgłoszenia pod numerem 172775016 w szkole i na stronie

do dnia 13 IV 2018 r.
Zobacz zaproszenie i program na www.sp-wisniowa.pl

Zobacz plakat na www.chessarbiter.com

Honorowy Patronat Marszałka Województwa Podkarpackiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wójta Gminy Wiśniowa

Zapraszamy do sportowej rywalizacji!

Przeczytaj lub pobierz
Regulamin VIII Otwartego TURNIEJU SZACHOWEGO Wiśniowa 2018 (pdf)

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej
ogłasza listę dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia
do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej w roku szkolnym 2018/19

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej w roku szkolnym 2018/19 - Pobierz (pdf)

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej w roku szkolnym 2018/19- Grupa projektowa "Razem Rośniemy" - Pobierz (pdf)
09.04.2018

XLI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- eliminacje powiatowe

5 kwietnia w Zespole Szkolno – Przedszkolnym odbyły się eliminacje powiatowe w Ogólnopolskim Turnieju BRD . Do naszej szkoły przyjechali uczniowie z całego powiatu, aby rywalizować w konkurencjach związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drodze . Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach : szkoła podstawowa i gimnazjum. Do turnieju przystąpiło 18 drużyn ze szkół podstawowych i 6 z gimnazjów. Każdy z uczestników musiał zmierzyć się z testami opartymi na przepisach ruchu drogowego, z praktyczną jazdą na rowerze po torze z przeszkodami i miasteczku ruchu drogowego oraz udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1064 65 następna »