Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Spotkanie uczniów z Policjantem, Specjalistą ds. Profilaktyki Społecznej

13 września 2019r. w ramach cyklicznie organizowanych działań profilaktyczno-wychowawczych we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Strzyżowie odbyło się spotkanie uczniów kl. 5-8 naszej szkoły z podkomisarzem Panem Piotrem Niemcem – Specjalistą ds. Profilaktyki Społecznej.
Szkolenie, wsparte prezentacją multimedialną dotyczyło odpowiedzialności prawnej nieletnich: „Odpowiedzialność prawna nieletnich, zjawisko przestępczości i demoralizacji nieletnich, zapoznanie z aktami prawnymi regulującymi odpowiedzialność prawną młodocianych popełniających czyny karalne, uświadomienie uczniom, jakie konsekwencje niosą za sobą nieprzemyślane zachowania i błędnie podjęte decyzje.”

Spotkanie z rodzicami – 19 września 2019 r

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 19-go września 2019r. o godz. 16.30

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:

Spotkanie najmłodszych uczniów z Policją

12 września 2019r. w ramach zaplanowanych działań profilaktycznych, odbyło się spotkanie naszych najmłodszych uczniów z funkcjonariuszami Policji z Wydziału Prewencji i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie - mł. aspirantem Panem Wojciech Brej i sierżantem - Panem Andrzejem Zaborowskim. Funkcjonariusze przeprowadzili pogadankę dla przedszkolaków oraz prelekcję dla najmłodszych uczniów naszej szkoły na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Plan lekcji na rok 2019/2020

Aktualny plan lekcji dla poszczególnych klas Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej na I semestr roku szkolnego 2019/2020 jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy lub pod linkiem:
https://zespol.edupage.org/timetable/KLIKNIJ TUTAJ

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Po wakacyjnym odpoczynku uczniowie i nauczyciele naszej szkoły rozpoczęli 2 września nowy rok szkolny. Ten ważny dla nas moment rozpoczęliśmy o godzinie 8.00 mszą świętą w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Wiśniowej. Około godziny 9.00 uczniowie i nauczyciele spotkali się w budynku szkoły.
Wszystkim podejmującym trud nauki i pracy w nowym roku szkolnym życzymy pięknych owoców zdobywania wiedzy i pracy pedagogicznej.

Dowożenie od 3 września 2019 roku

Aktualny rozkład dojazdów i odjazdów jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy zakładka Dowożenie! lub[KLIKNIJ TUTAJ]
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy I-VIII

Zobacz i pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej na rok szkolny 2019/2020
Karta zgłoszeniowa dziecka do świetlicy szkolnej.
Kliknij aby pobrać (PDF)
Kliknij aby pobrać (DOC)
02.09.2019

Życzenia na nowy rok szkolny!

Drodzy Uczniowie!
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20 otwiera nowe możliwości i wyzwania, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.
Z tej okazji życzymy Wam Drodzy Uczniowie aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań, pasji i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Dyrekcja i Nauczyciele
01.09.2019

Dojazdy i odjazdy na rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku

Dojazdy uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej:
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach i odjazdach (dokument- pdf)
31.08.2019

Informacja nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2019/20


2 września 2019r. (poniedziałek):
8:00 – Msza św. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
9:00 – spotkanie uczniów klas I-VIII z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej w sali gimnastycznej szkoły podstawowej (budynek dawnego Gimnazjum).
Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.
Miejsca spotkań z wychowawcami- 2 września 2019 r.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1069 70 następna »