Spotkanie z rodzicami- 29 stycznia 2019

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców na spotkanie semestralne, które odbędzie się 29 stycznia 2019 r. o godz. 15.30.

Program:

Część I (sala sportowo-widowiskowa, budynek przedszkola)
godz. 15.30 – szkolenie dla rodziców i nauczycieli „Niebezpieczeństwa Internetu” Prowadzący: Specjalista ds. uzależnień od gier komputerowych, dziennikarz, trener marzeń, autor poradników: „Komputerowy ćpun”, „Trener marzeń” – Krzysztof Piersa
spotkanie informacyjne z przedstawicielami szkół średnich, zapoznanie z ich ofertą edukacyjną (po zakończeniu szkolenia)

Część II (sale dydaktyczne)
Po zakończeniu części I zapraszamy na spotkania semestralne z wychowawcami.
Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:

Wiśniowski Orszak Trzech Króli - 6 I 2019

6 stycznia 2019 r. już po raz siódmy mieszkańcy Wiśniowej i uczniowie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej przeszli w Orszaku Trzech Króli. W bardzo mroźny dzień o godzinie 9.30 plac przed Ośrodkiem Kultury wypełnił kolorowy i radosny tłum liczący blisko 100 osób. Po powitaniu Orszak wyruszył do kościoła parafialnego w Wiśniowej gdzie oczekiwał na nas nowonarodzony Bóg. Wzorując się na przekazie biblijnym, na jego czele podążali Trzej Królowie.
Zobacz więcej zdjęć z przemarszu Orszaku Trzech Króli na stronie OK w Wiśniowej
Zobacz film z przemarszu na itvpoludnie.pl

Wigilia w przedszkolu

Dzień Wigilii w naszym przedszkolu przypadł w tym roku 20 grudnia. Od samego rana trwały przygotowania do uroczystego, świątecznego obiadu. Nasi starsi koledzy z klasy I, II i III przygotowali dla nas przedstawienie „Jasełek” . Kiedy wszystko było już gotowe, wszystkie dzieci zebrały się na świątecznie udekorowanej sali. Po wspólnej modlitwie i odśpiewaniu kolędy, łamaliśmy się opłatkami i składaliśmy sobie życzenia. Następnie – bez ociągania się i grymaszenia – zasiedliśmy do stołu. Obiad w tym wyjątkowym dniu zjedliśmy z dużym apetytem. Każdy z nas spróbował wszystkich potraw, bo to przecież wróży dobrobyt i sytość przez cały następny rok. Najbardziej jednak smakowały nam pierniczki, które zostały wykonane przez samych przedszkolaków.

Zaproszenie dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Wiśniowski Orszak Trzech Króli
wyrusza 6 stycznia o godz. 9.45
z Ośrodka Kultury w Wiśniowej. Zapraszamy!

Przeczytaj zaproszenie na Przemarsz Orszaku Trzech Króli

Życzenia Świąteczne

Święta Bożego Narodzenia, to czas gdy składamy sobie piękne, ciepłe z serca płynące życzenia. My również pragniemy złożyć życzenia nie tylko swoim bliskim, ale także Wam drodzy uczniowie, Waszym Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Obsługi. Niech ten piękny nadchodzący wieczór wigilijny przyniesie wszystkim spokój i radość. Niech każda chwila Bożego Narodzenia będzie przepełniona ciszą, rodzącą się szczerą miłością, nieograniczoną ufnością i wiarą w dobro. W tym zawiera się tajemnica i piękno Bożego Narodzenia. Nowy Rok 2019 niech przyniesie Wam zdrowie, pomyślność i szczęście.
Wszystkiego najlepszego życzy Dyrekcja Szkoły
i administrator witryny
22.12.2018

Świąteczne przedstawienie

21 grudnia 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej odbyło się przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej.
Występ przygotowali uczniowie szkoły podstawowej klas I-III. Przedstawienie przeplatane było kolędami, które śpiewali nasi uczniowie. Przedstawienie wprowadziło nas w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Czary-mary... Magiczne andrzejki w przedszkolu

W miniony piątek 30.11.2018r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw. W salach widniały tajemnicze dekoracje, a na stołach zapalone świece. Wśród atmosfery tańca i zabawy dzieci prezentowały piękne stroje andrzejkowe. Każde dziecko mogło poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta.
Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Szlachetna Paczka 2018

W 2012 roku w Strzyżowie powstał jeden z 430 rejonów Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie.

POMÓŻ RODZINOM W POTRZEBIE!
0dmieniaj życie rodzin i dzieci!
W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra!
LUBIĘ LUDZI!
Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze!

Kluby pasjonatów. Kółka i zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

Każdy ma inne potrzeby rozwojowe, pasje, zainteresowania,
warunki i możliwości.

Nasi uczniowie uczestniczą chętnie w różnych zajęciach pozalekcyjnych. Są to często spotkania, na których wykorzystuje się technologie multimedialne i informatyczne.
Aktualny plan zajęć jest dostępny na stronie w menu Oferty dla uczniów zakładka:
Edukacja wczesnoszkolna lub [KLIKNIJ TUTAJ],
Zajęcia humanistyczno - językowe lub [KLIKNIJ TUTAJ],
Zajęcia mat-przyrodnicze lub [KLIKNIJ TUTAJ],
Zajęcia artystyczne lub [KLIKNIJ TUTAJ],
Zajęcia rekreacyjno-sportowe lub [KLIKNIJ TUTAJ]

Chcesz rozwijać swoje zdolności, masz trudności - dołącz do nas
Zapraszamy!

Szkolne Koło Caritas akcja „BohaterOn”

Działające w naszej szkole – Szkolne Koło Caritas wzięło udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem BohaterOn. Celem akcji jest kultywowanie pamięci o Powstaniu Warszawskim. Uczniowie wysłali kartki pocztowe do żyjących żołnierzy, którzy brali udział w powstaniu. Kilka słów, które wyrażają naszą wdzięczność, kształtują w młodym pokoleniu zdrową postawę patriotyzmu. Jest to szczególnie ważne, gdyż w tym roku przeżywamy 100-ną rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »