Rekolekcje Wielkopostne 2019

pw. NMP KRÓLOWEJ ŚWIATA
w WIŚNIOWEJ

"W Mocy Bożego Ducha"

07.04.2019 – 10.04.2019 r.

Program zajęć podczas rekolekcji wielkopostnych

Przeczytaj Plan rekolekcji 2019 (dokument- pdf)

Zapraszamy na "Targi Szkół"

22 marca 2019 roku zostaną zorganizowane w naszej szkole „TARGI SZKÓŁ”, na które zapraszamy rodziców i uczniów klas III gimnazjum i klas VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Wiśniowa. Impreza odbędzie się na sali gimnastycznej o godzinie 9.00
Serdecznie Zapraszamy!
16.03.2019

Konkurs Wiedzy Technicznej

W dniu 30.01.2019r. w naszej szkole odbył się I etap Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy Technicznej, w którym wzięło udział 17 uczniów z klas trzecich gimnazjum i klas VIII. Musieli oni zmierzyć się z zadaniami z różnych przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i znać historię wynalazków. Zadania konkursowe wymagały nie tylko wiedzy, ale również jej interpretacji, analizy, logicznego myślenia i prawidłowego wnioskowania.
Do finału tego konkursu zakwalifikowało się 5 spośród uczestników:
Karolina Pas, Kacper Boruta z gimnazjum,
Cierpiał Krystian, Data Dominik, Tarczoń Jan, Ślusarczyk Paweł
ze szkoły podstawowej. Finał odbędzie się 27.03.2019 r. w ZST w Jarosławiu.

Karnawał to fantastyczny czas

Dla dzieci bal karnawałowy to dzień wyczekiwany przez wiele dni. W naszym przedszkolu 4 marca, także odbył się taki bal, podczas którego dzieci miały okazję do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły ze swoimi paniami. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo zmęczenia. Bal prowadzili panowanie ze Szkoły Muzycznej Yamaha z Rzeszowa. Dostarczyli wszystkim uczestnikom balu świetną muzykę i wspaniałą zabawę.

Podsumowanie konkursów przedmiotowych kuratoryjnych

W bieżącym roku szkolnym w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych w szkolnym etapie wzięło udział ogółem 26 uczniów trzecich klas gimnazjalnych. Do etapu rejonowego z informatyki, a wojewódzkiego z matematyki, zakwalifikował się Wojciech Drygaś z klasy IIIa i ostatecznie otrzymał on tytuł finalisty konkursu matematycznego. Serdecznie mu gratulujemy!

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dla Kobiet, które znamy, moc życzeń dzisiaj mamy:
dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości!
Wszystkim Paniom Tym pracującym i Tym uczącym się
z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia składają
Wszyscy Panowie wraz z administratorem witryny
08.03.2019

Meditest

5 DYPLOMÓW WYRÓŻNIENIA w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na temat Zdrowia i jego ochrony - MEDITEST dla uczniów klas III oddziałów gimnazjalnych w Szkole Podstawowej w Wiśniowej.
Uczestnikami konkursu było 10 uczniów klas III gimnazjum, z czego połowa zajęła miejsca między 10 a 15 w skali całego kraju i tym samym zostali nagrodzeni Dyplomami Wyróżnienia. Są to:

Dzień Babci i Dziadka 2019

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery w naszym przedszkolu był obchodzony Dzień Babci i Dziadka. W tym dniu do Przedszkola w Wiśniowej licznie przybyli dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe i recytatorskie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich.

Ogłoszenie - Zapisy do przedszkola

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO
w Wiśniowej
ogłasza zapisy dzieci do przedszkola
w roku szkolnym 2019/2020

Ogłaszamy konkurs „Bezpieczni w Internecie” 2019

Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Bezpieczeństwa w Sieci wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z DBI mogą być realizowane przez cały miesiąc luty a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Przeczytaj o niebezpieczeństwach w Internecie na www.saferinternet.pl
Przeczytaj o cyberprzemocy, szkodliwych-treściach, niebezpiecznych kontaktach, nadużywaniu Internetu, ochronie prywatności, www.bezpiecznypc.pl.

Regulamin konkursu informatycznego dla młodzieży klas IV-VIII, 3aG-3eG
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej
"Bezpieczni w Internecie - Zostań Cyberbezpiecznikiem"

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »