Szlachetna Paczka 2017

W 2012 roku w Strzyżowie powstał jeden z 430 rejonów Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie.

POMÓŻ RODZINOM W POTRZEBIE!
0dmieniaj życie rodzin i dzieci!
W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra!
LUBIĘ LUDZI!
Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze!

Szkolny konkurs plastyczny „Patriotyzm Młodego Polaka”

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny, którego celem było|: kształtowanie postaw patriotycznych dzieci i młodzieży, pogłębianie wiedzy historycznej na temat dziejów Polski, rozwijanie wyobraźni plastycznej, a także zdobywanie nowych doświadczeń w dziedzinie różnych technik plastycznych.

„Z BAŚNIOWEGO KUFRA” - II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

„Z BAŚNIOWEGO KUFRA” to II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny zorganizowany pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc z patronatem medialnym TVP Rzeszów, w którym udział wzięli uczniowie z całej Polski.

Święto Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie zaprezentowali ciekawy program słowno-muzyczny przygotowany przez panie mgr Marię Basamania i mgr Agnieszkę Gruszczyńską , w którym liczny udział wzięła młodzież z oddziałów gimnazjalnych jak i młodsi koledzy ze szkoły podstawowej. Dla widzów była to ciekawa lekcja historii i patriotyzmu.

Spotkanie z rodzicami - 16 listopada 2017 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 16 listopada 2017 r. o godz. 16.30
Serdecznie zapraszamy!
Program spotkania:
16.30 - 17.00 Prelekcja dla rodziców „Jak efektywnie wspierać dziecko w nauce szkolnej?” przeprowadzona przez psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzyżowie (budynek szkoły podstawowej, sala gimnastyczna)
17.00 – spotkanie rodziców z wychowawcami oraz nauczycielami (zapoznanie z aktualną dokumentacją szkoły, analiza sytuacji wychowawczej, zachowania oraz podsumowanie wyników dydaktycznych uczniów w poszczególnych klasach).

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań poszczególnych klas:

Festiwal Nauki 2017

18 września 2017 roku 40-osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej miała możliwość uczestniczyć w Pikniku Naukowym, który odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce. Wyjazd był nagrodą dla uczniów, którzy osiągnęli w ubiegłym roku szkolnym wysokie wyniki w nauce.

11 Listopada - 99 rocznica

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uroczyste Gminne Obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości - godz. 10.00
- kościół parafialny pw. NMP Królowej Świata w Wiśniowej

Zobacz cały plakat

Muzyczno - tanecznie z Ukrainy

27 października do naszej szkoły zawitał zespół muzyczno – taneczny z Ukrainy. Goście zaprezentowali tradycyjne i współczesne piosenki ukraińskie oraz tańce z różnych części świata. Występ artystów wszystkim bardzo się podobał, a młodsze dzieci przyłączyły się nawet do niektórych tańców.

Ogólnopolska Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku delegacja uczniów naszej szkoły wraz z panią dyrektor Beatą Włodyką mięła zaszczyt rozpocząć nowy rok szkolny bardzo uroczyście. Inauguracja odbyła się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie. Uroczystość rozpoczęto mszą świętą na dziedzińcu przed budynkiem, której przewodniczył ordynariusz rzeszowski ks. bp Jan Wątroba. Było to wyjątkowe wydarzenie, ze względu na przybycie do naszego powiatu pani premier Beaty Szydło i pani minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej. Obecni także byli wojewoda podkarpacki p. Ewa Leniart, marszałek województwa podkarpackiego p. Władysław Ortyl, podkarpacki kurator oświaty p. Małgorzata Rauch i starosta strzyżowski p. Robert Godek. Wielu przedstawicieli szkół i innych instytucji przybyło na tę uroczystość wraz z pocztami sztandarowymi.

"Makulatura na misje"

BUDUJEMY STUDNIĘ W CZADZIE!!!
Woda jest podstawą życia! Bez niej człowiek umiera w ciągu paru dni!

Szkoła Podstawowa w Wiśniowej
po raz kolejny włącza się w akcję charytatywną!

W dniach 20 października do 5 listopada 2017r. zbieramy makulaturę!

Otwórz lub pobierz informację o akcji charytatywnej (dokument- pdf)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1061 62 następna »