Informacja PPP - Ferie 2020/2021

Drodzy Rodzice i Nauczyciele
Obecnie przeżywamy trudny czas w związku z pandemią i ograniczeniami z nią związanymi. Jeśli ta sytuacja negatywnie wpływa na Was i waszych podopiecznych, jeśli potrzebujecie pomocy i wsparcia zapraszamy do naszej Poradni.

Droga Młodzieży
Okres ferii to szczególnie dobry czas na konsultacje z psychologiem. Jeśli zauważasz w swoim życiu jakiekolwiek trudności, masz problem lub po prostu potrzebujesz kogoś z kim mógłbyś porozmawiać – zapraszamy!

Kontakt tel. 172761075, 533424992 - w godzinach 9.00-16.00

Życzenia Świąteczne

Cicha noc, święta noc,
jakiż w tobie dzisiaj cud,
w Betlejem dziecina Święta
wznosi w górę swe rączęta
błogosławi lud.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, zdrowia, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego 2021 Roku
dla wszystkich pracowników, uczniów i rodziców
życzy Beata Włodyka
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej
23.12.2020

Świąteczny Turniej Szachowy!

- zarejestruj się na https://lichess.org/
- w zakładce kluby szachowe odszukaj https://lichess.o...m/wisniowa-sp-szachy
- rozwiąż zadanie szachowe i zostań członkiem klubu
- turniej odbędzie się 21.12.2020 – poniedziałek od godziny 10.00 do 12.00
- siedem rund 7 minutowych
- dwie kategorie - klasy; 1-3 i 4-8
- zapisy na turniej od piątku do poniedziałku 9.55
- hasło dostępu do turnieju - SPszachy1 dla klas 1-3
- hasło dostępu do turnieju - SPszachy4 dla klas 4-8

KONKURS Digital Youth Forum 2020

Wszystkich zainteresowanych uczniów kl.7-8 zapraszamy do udziału w konkursie Digital Youth Forum 2020
Jeżeli jesteś uczniem i bierzesz udział w DYF 2020, a dodatkowo robisz w sieci coś pozytywnego. Interesuje cię jakiś temat z zakresu nowych technologii lub wystąpienia DYF zainspirują Cię do jakiejś zmiany, podjęcia jakichś działań w niedalekiej przyszłości?
Opowiedz o tym swoim rówieśnikom w krótkim (max. 5 minut) filmie. Najważniejsze jest to co, i jak mówisz, ale ciekawa grafika, udźwiękowienie mogą być dodatkowymi atutami.
10 najciekawszych filmów zaprezentowane zostanie na stronie digitalyouth.pl, a ich autorki i autorzy zostaną nagrodzeni głośnikami JBL CHARGE 4.
Termin przesyłania filmów – 17 stycznia 2021.
Szczegóły konkursu w regulaminie
(załącznik do pobrania)
Otwórz lub pobierz Regulamin konkursu DYF 2020 (dokument- pdf)
oraz na stronie organizatora konkursu https://digitalyouth.pl/

Nasi uczniowie na DYF – Cyfrowym Forum Młodych 2020

11 grudnia 2020r. w godz. 9.00 – 14.00 uczniowie klas 7-8 wzięli udział w całodniowej imprezie Digital Youth Forum 2020, poświęconej edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu i nowych technologii.
W wydarzeniu prowadzonym w formie online w ramach zdalnej edukacji, uczniowie uczestniczyli pod opieką swoich nauczycieli. Program wydarzenia obejmował transmisję wystąpień, przerwy na krótkie dyskusje na forum klasy, udział w konkursach online (przy wykorzystaniu własnych smartfonów) oraz wypoczynek. Uczniowie mogli również dzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na forum.
W studio DYF nadawanym w przerwach pomiędzy wystąpieniami prowadząca je dziennikarka Justyna Suchecka łączyła się na żywo z uczniami i specjalnymi gośćmi oraz informowała o przerwach na krótką pracę i dyskusję w klasie.

Tematyka wystąpień była zajmująca i bliska młodym, wkraczającym w dorosłość uczniom:

Spotkania z rodzicami online!

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców na spotkania online,
które odbędą się w terminie od 10 do 17 grudnia 2020r.
w godz. 16.00- 18.00

Program:
• indywidualne spotkania online z wychowawcami dotyczące bieżącej sytuacji dydaktycznej i wychowawczej oraz osiągnięć uczniów
.
Wychowawcy spotkają się z rodzicami online na platformie Google G Suite. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów. W dzienniku elektronicznym w Terminarzu dla każdej klasy zostanie wygenerowany oddzielny link do spotkania. We wskazanym terminie należy dołączyć do spotkania.

Spotkania rodziców uczniów odbędą się według harmonogramu:

Ważny regulamin!

Regulamin korzystania z kont
w usłudze Google G Suite dla Szkół i Uczelni
przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Otwórz lub pobierz Regulamin korzystania z G Suite (dokument- pdf)

Szlachetna Paczka 2020

W 2012 roku w Strzyżowie powstał jeden z 430 rejonów Szlachetnej Paczki. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie.

POMÓŻ RODZINOM W POTRZEBIE!
W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra!
Wydobywamy z ludzi to, co najpiękniejsze!
TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!
Otwórz oczy i Serce.

Głosujemy na Gminę Wiśniowa „Pod Białoczerwoną”

Bardzo proszę o wykorzystanie zdalnego nauczania i oddanie głosów przez uczniów na Gminę Wiśniowa.
Po wejściu na link https://www.gov.pl/web/bialoczerwona wybieramy Gminę Wiśniowa i oddajemy głos na Gminę Wiśniowa w akcji ogólnopolskiej „Pod Białoczerwoną”.
Jeżeli uzyskamy 100 głosów otrzymamy sfinansowany przez budżet państwa maszt, który chcemy postawić przed Urzędem Gminy. Głosy można oddawać do 11.11.2020, godz. 23.59

Zachęcam do głosowania.
Marcin Kut
06.11.2020

Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla klas 4-8

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej informuje, że od dnia 26 października do 8 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów kl. IV –VIII. Uczniowie tych klas przechodzą na tryb nauczania zdalnego. Przedszkole i klasy I-III będą funkcjonowały bez zmian w trybie stacjonarnym.
Zajęcia świetlicowe dla uczniów kl. I-III będą organizowane na dotychczasowych warunkach.
Nauczanie zdalne odbywa się za pośrednictwem narzędzi i platform udostępnianych przez dziennik elektroniczny.
ZSP w Wiśniowej
24.10.2020

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1072 73 następna »