Spotkanie z rodzicami

W czwartek 21 września 2017 roku odbędzie się zebranie rodziców uczniów Zespołu Szkolno–Przedszkolnego z wychowawcami.
Serdecznie zapraszamy!

Nowe odjazdy autobusów od 18 września 2017 r.

Godziny odjazdów autobusów szkolnych od 18 września 2017 roku zostały zmienione. Nowe odjazdy dostępne są w Menu - Dzień dzisiejszy - Dowożenie lub zobacz TUTAJ
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

Życzenia na nowy rok szkolny!

Minęły wakacje – rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/18. Początek roku to czas wyjątkowy. Skupia w sobie wiele różnych oczekiwań – uczniów, nauczycieli i rodziców. Mamy nadzieję, że będzie to rok pomyślny – pełen sukcesów. Życzymy wszystkim, aby nowe wyzwania, jakie pojawią się w tym roku były źródłem satysfakcji, radości i optymizmu. Niech będzie to rok wolny od trosk i problemów, a przepełniony sukcesami zarówno zawodowymi, jak i osobistymi. Nauczycielom oraz Uczniom życzymy pomyślnego roku, zrealizowania planów i marzeń, niesłabnących sił w dążeniu do celu, a Rodzicom dobrej, owocnej współpracy ze szkołą, uwieńczonej sukcesami dzieci.
„Ideały są jak gwiazdy i nie można ich osiągnąć, trzeba się według nich orientować”.
Dyrekcja ZSP w Wiśniowej

Dowożenie od 5 września 2017 roku

Aktualny rozkład dojazdów i odjazdów jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy zakładka Dowożenie! lub[KLIKNIJ TUTAJ]
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

Informacja nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 dla uczniów ZSP i oddziałów gimnazjalnych w Wiśniowej

4 września 2017r. (poniedziałek):
7.30 – Msza św. W Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
- uczniowie z oddziałów gimnazjalnych idą z wychowawcami do swoich sal,
- uczniowie klas I-VII zbierają się na Sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej.
8.30 – Spotkanie z nauczycielami i dyrekcją szkoły.
Po zakończeniu, spotkanie poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych:

Dojazdy i odjazdy na rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku

Dojazdy autobusami Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z oddziałami gimnazjalnymi w Wiśniowej:
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach i odjazdach (dokument- pdf)
31.08.2017

Aktualizacja wykazu uczniów!

Kończą się wakacje! 4 września zaczynamy nowy rok szkolny.
Informacje zawarte na stronie www.sp-wisniowa.pl w menu Dzień dzisiejszy, w zakładce Wychowawcy, Uczniowie zaktualizowano na nowy rok szkolny 2017/2018.
Aby się z nimi zapoznać kliknij "TUTAJ"
lub wybierz zakładkę "Wychowawcy,Uczniowie".
31.08.2017

Plan lekcji na rok 2017/2018

Aktualny plan lekcji dla poszczególnych klas Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej na I semestr roku szkolnego 2017/2018 jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy lub [KLIKNIJ TUTAJ]

Listy oddziałów przedszkolnych 2017

Zaktualizowane listy dzieci przyjętych do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej na rok szkolny 2017/2018 (grupy uczniów i wychowawcy):
Lista Dzieci Oddziału Przedszkolnego 3-latki (dokument- pdf)
Lista Dzieci Oddziału Przedszkolnego 4-latki (dokument- pdf)
Lista Dzieci Oddziału Przedszkolnego 5-latki (dokument- pdf)
Lista Dzieci Oddziału "0A" (dokument- pdf)
Lista Dzieci Oddziału "0B" (dokument- pdf)

Informacja o podręcznikach!

Podręczniki dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej wraz z oddziałami gimnazjalnymi zapewnia szkoła. Uczniowie otrzymują podręczniki i ćwiczenia we wrześniu.
Administrator witryny
28.08.2017

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1061 62 następna »