"Mam Talent 2019"

Chętnych uczniów serdecznie zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie ”MAM TALENT”, który odbędzie się dnia 20 maja 2019 roku w budynku szkoły podstawowej.
REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „ MAM TALENT”
Pobierz Regulamin konkursu (pdf)

Ogólnopolski program "Czyste powietrze wokół nas"

Na przełomie marca i kwietnia najstarsze grupy przedszkolaków: 0a i 0b we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Strzyżowie, po raz kolejny przystąpiły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Czyste powietrze wokół nas".

Celem programu było:
• uczenie dzieci szacunku do otaczającego świata
• zwiększenie wrażliwości dzieci na szkodliwość dymu papierosowego
• wykształcenie umiejętności rozpoznawania różnych źródeł dymu papierosowego
• zwiększenie wiedzy na temat skutków palenia papierosów.

Egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty 2019

10, 11, 12 kwietnia 2019 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Pierwszego dnia zmierzyli się z zadaniami z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego.
W drugim dniu egzaminów rozwiązywali zadania z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych oraz matematyki, natomiast trzeci dzień upłynął im pod znakiem języków obcych.
15, 16, 17 kwietnia 2019 r. uczniowie klas ósmych przystąpili również do ostatnich egzaminów. Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem obowiązkowym, co oznacza, że każdy uczeń musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Pierwszego dnia zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego. W drugim dniu egzaminów rozwiązywali zadania z matematyki, natomiast w trzecim dniu zdawali egzamin z wybranego języka obcego nowożytnego.
Życzymy dobrych wyników.

Życzenia Wielkanocne

Wesołego Alleluja
oraz dużo zdrowia i pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.
Serdeczne życzenia dla uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników składa Dyrekcja

Wielkanoc 2019
19.04.2019

Informacja - Dojazdy na egzamin klas ósmych

W związku z egzaminami klas VIII informujemy, że w dniach 15 - 17 kwietnia 2019 roku następuje zmiana dowozów uczniów.

Zobacz poszczególne trasy.

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej
ogłasza listę dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia
do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej w roku szkolnym 2019/20

Wyniki postępowania rekrutacyjnego do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej – listy kandydatów zakwalifikowanych udostępnione będą na tablicy ogłoszeń w budynku 76 (budynek Przedszkola) i 76a (budynek Szkoły Podstawowej) od dnia 12 kwietnia 2019 r.
Jednocześnie informujemy o konieczności potwierdzenia woli zapisu dziecka do Przedszkola poprzez złożenie załącznika nr 3 Regulaminu rekrutacji(...) w sekretariacie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia 2019 r.
Potwierdzenie woli zapisu dziecka do Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśniowej - Pobierz (pdf)

Dojazdy na egzamin gimnazjalny 10-12 kwietnia 2019 r.

W związku z egzaminami gimnazjalnymi klas III informujemy, że w dniach 10 - 12.04.2019 r. następuje zmiana dowozów na egzamin.

Zobacz poszczególne trasy.

Dowozy dzieci w czasie rekolekcji szkolnych

Rekolekcje wielkopostne - dojazdy 8-9 kwietnia
9.20 - Szkoła – kościół klasy I-VI
10.30 - Kościół – Olszyny – Kalembina - Niewodna - Tułkowice
10.30 - Kościół – Pstrągówka - Cieszyna
10.30 - Kościół – Jazowa
10.50 - Szkoła – Kościół klasy 7-8 oraz 3 gimnazjalne
12.10 - Kościół - Kalembina - Niewodna - Różanka
12.10 - Kościół – Jazowa - Kozłówek - Markuszowa
12.10 - Kościół - Kożuchów – Tułkowice
12.10 - Kościół - Szufnarowa
12.10 - Kościół- Pstrągówka– Cieszyna- Jaszczurowa

Około godz. 10.30 i 12.10 – z parkingu przy Kościele w Wiśniowej odwożone są dzieci do domu lub do szkoły (na świetlicę).
04.04.2019

Spotkanie z rodzicami - 4 kwietnia 2019 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 4 kwietnia 2019 roku (czwartek) od godz. 16.00
Uwaga!!! Spotkanie rodziców uczniów szkoły podstawowej klasy V "b" odbędzie się w późniejszym terminie!!!
Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań poszczególnych klas:

Rekolekcje Wielkopostne 2019

REKOLEKCJE SZKOLNE
W PARAFII
pw. NMP KRÓLOWEJ ŚWIATA
w WIŚNIOWEJ

"W Mocy Bożego Ducha"

07.04.2019 – 10.04.2019 r.

Program zajęć podczas rekolekcji wielkopostnych

Przeczytaj Plan rekolekcji 2019 (dokument- pdf)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1067 68 następna »