Życzenia Wielkanocne

31.03.2021

Spotkania z rodzicami online!

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców kl. 4-8 na spotkania online,
które odbędą się w terminie od 22 do 26 marca 2021r.
w godz. 16.00- 18.00

W związku aktualna sytuacją epidemiologiczną dla rodziców uczniów kl. 1-3 zalecamy konsultacje indywidualne (telefonicznie lub online) po uprzednim wcześniejszym ustaleniu terminu z wychowawcą w terminie 17 -26 marca 2021r.

Program:
• klasowe spotkania online z wychowawcami dotyczące bieżącej sytuacji dydaktycznej i wychowawczej oraz osiągnięć uczniów
22.03.2021 r. (poniedziałek), godz. 17.30 – 18.00 spotkanie rodziców uczniów kl. 8a i 8b z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych (Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie) oraz z doradcą zawodowym (mgr Sylwia Haligowska)
Spotkania odbędą się w formie online na platformie Google G Suite. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów. W dzienniku elektronicznym w Terminarzu dla każdej klasy zostanie wygenerowany oddzielny link do spotkania. We wskazanym terminie należy dołączyć do spotkania.

Spotkania rodziców uczniów odbędą się według harmonogramu:

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dla Kobiet, które znamy, moc życzeń dzisiaj mamy:
dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości!
Wszystkim Paniom Tym pracującym i Tym uczącym się
z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia składają
Wszyscy Panowie wraz z administratorem witryny
08.03.2021

Ogłoszenie - Zapisy do przedszkola

DYREKTOR ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO
w Wiśniowej
ogłasza zapisy dzieci do przedszkola
na rok szkolny 2021/2022

Informacja PPP - Ferie 2020/2021

Drodzy Rodzice i Nauczyciele
Obecnie przeżywamy trudny czas w związku z pandemią i ograniczeniami z nią związanymi. Jeśli ta sytuacja negatywnie wpływa na Was i waszych podopiecznych, jeśli potrzebujecie pomocy i wsparcia zapraszamy do naszej Poradni.

Droga Młodzieży
Okres ferii to szczególnie dobry czas na konsultacje z psychologiem. Jeśli zauważasz w swoim życiu jakiekolwiek trudności, masz problem lub po prostu potrzebujesz kogoś z kim mógłbyś porozmawiać – zapraszamy!

Kontakt tel. 172761075, 533424992 - w godzinach 9.00-16.00

Życzenia Świąteczne

Cicha noc, święta noc,
jakiż w tobie dzisiaj cud,
w Betlejem dziecina Święta
wznosi w górę swe rączęta
błogosławi lud.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, zdrowia, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu Nowego 2021 Roku
dla wszystkich pracowników, uczniów i rodziców
życzy Beata Włodyka
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej
23.12.2020

Świąteczny Turniej Szachowy!

- zarejestruj się na https://lichess.org/
- w zakładce kluby szachowe odszukaj https://lichess.o...m/wisniowa-sp-szachy
- rozwiąż zadanie szachowe i zostań członkiem klubu
- turniej odbędzie się 21.12.2020 – poniedziałek od godziny 10.00 do 12.00
- siedem rund 7 minutowych
- dwie kategorie - klasy; 1-3 i 4-8
- zapisy na turniej od piątku do poniedziałku 9.55
- hasło dostępu do turnieju - SPszachy1 dla klas 1-3
- hasło dostępu do turnieju - SPszachy4 dla klas 4-8

KONKURS Digital Youth Forum 2020

Wszystkich zainteresowanych uczniów kl.7-8 zapraszamy do udziału w konkursie Digital Youth Forum 2020
Jeżeli jesteś uczniem i bierzesz udział w DYF 2020, a dodatkowo robisz w sieci coś pozytywnego. Interesuje cię jakiś temat z zakresu nowych technologii lub wystąpienia DYF zainspirują Cię do jakiejś zmiany, podjęcia jakichś działań w niedalekiej przyszłości?
Opowiedz o tym swoim rówieśnikom w krótkim (max. 5 minut) filmie. Najważniejsze jest to co, i jak mówisz, ale ciekawa grafika, udźwiękowienie mogą być dodatkowymi atutami.
10 najciekawszych filmów zaprezentowane zostanie na stronie digitalyouth.pl, a ich autorki i autorzy zostaną nagrodzeni głośnikami JBL CHARGE 4.
Termin przesyłania filmów – 17 stycznia 2021.
Szczegóły konkursu w regulaminie
(załącznik do pobrania)
Otwórz lub pobierz Regulamin konkursu DYF 2020 (dokument- pdf)
oraz na stronie organizatora konkursu https://digitalyouth.pl/

Nasi uczniowie na DYF – Cyfrowym Forum Młodych 2020

11 grudnia 2020r. w godz. 9.00 – 14.00 uczniowie klas 7-8 wzięli udział w całodniowej imprezie Digital Youth Forum 2020, poświęconej edukacji w zakresie bezpiecznego, kreatywnego i pozytywnego korzystania z Internetu i nowych technologii.
W wydarzeniu prowadzonym w formie online w ramach zdalnej edukacji, uczniowie uczestniczyli pod opieką swoich nauczycieli. Program wydarzenia obejmował transmisję wystąpień, przerwy na krótkie dyskusje na forum klasy, udział w konkursach online (przy wykorzystaniu własnych smartfonów) oraz wypoczynek. Uczniowie mogli również dzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na forum.
W studio DYF nadawanym w przerwach pomiędzy wystąpieniami prowadząca je dziennikarka Justyna Suchecka łączyła się na żywo z uczniami i specjalnymi gośćmi oraz informowała o przerwach na krótką pracę i dyskusję w klasie.

Tematyka wystąpień była zajmująca i bliska młodym, wkraczającym w dorosłość uczniom:

Spotkania z rodzicami online!

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców na spotkania online,
które odbędą się w terminie od 10 do 17 grudnia 2020r.
w godz. 16.00- 18.00

Program:
• indywidualne spotkania online z wychowawcami dotyczące bieżącej sytuacji dydaktycznej i wychowawczej oraz osiągnięć uczniów
.
Wychowawcy spotkają się z rodzicami online na platformie Google G Suite. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu za pośrednictwem kont uczniów. W dzienniku elektronicznym w Terminarzu dla każdej klasy zostanie wygenerowany oddzielny link do spotkania. We wskazanym terminie należy dołączyć do spotkania.

Spotkania rodziców uczniów odbędą się według harmonogramu:

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1072 73 następna »