Zapraszamy! "Wiśniowa pachnąca malarstwem"

X Jubileuszowe Międzynarodowe Plenery Malarskie
"Wiśniowa Pachnąca Malarstwem"

Zapraszamy do udziału w konferencjach naukowych, wystawie poplenerowej, koncertach w ramach X Jubileuszowego Międzynarodowego Pleneru Malarskiego "Wiśniowa pachnąca malarstwem": 30 lipca - 13 sierpnia 2017. Szczegóły w zaproszeniu. Udział bezpłatny, dla wszystkich!
Zapraszamy!

Przeczytaj informację o X Międzynarodowym Plenerze Malarskim

Życzenia na wakacje! Bądźcie bezpieczni!

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017
wszystkim Nauczycielom, Pracownikom
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wiśniowej oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,
by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.
Uczniom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień
oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Dyrekcja ZSP w Wiśniowej

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Wiśniowej, w której wzięli udział uczniowie i nauczyciele. W Szkole Podstawowej odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów z przedszkola oraz klas I - VI.

Uczniowie klas czwartych zdali ważny egzamin

Jak co roku w naszej szkole uczniowie klas czwartych przygotowują się do tego, aby stać się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego.
Zdając egzamin na kartę rowerową uzyskują ważny dokument, który pozwala samodzielnie poruszać się kierując rowerem. Przez cały rok czwartaki dojrzewają do tego , żeby mądrze i bezpiecznie jeździć po drodze jako rowerzyści. Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz prawidłowa jazda, to ważne umiejętności będące podstawą zdania egzaminu i uzyskania karty rowerowej.
Wszystkim gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy rowerem w czasie wakacji.

Wycieczka świetlicowa do Cieszyny i Stępiny

7 czerwca 2017 r. wychowawcy Świetlicy Szkolnej zorganizowały uczniom wycieczkę do Cieszyny - Stępiny, gdzie wszyscy przyjemnie i pożytecznie spędzili czas.

Przeczytaj lub pobierz Działalność świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej w roku szkolnym 2016/2017(pdf)

Odjazdy gimbusów w dniu 22 czerwca 2017 i dojazdy na zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zapoznaj się z odjazdami autobusów w dniu 22.06.2017 r.(czwartek).
Odjazdy na wszystkich trasach po lekcjach około 10.40

Zapoznaj się z dojazdami na zakończenie roku szkolnego 23 czerwca 2017 r.

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod okiem kamery TVP3 Rzeszów

Z okazji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom cyklicznie organizowanego przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom 7 czerwca br. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do akcji głośnego czytania w plenerze :-)
Tym razem nasze podróże z książką w otoczeniu Europejskiego Drzewa Roku - Dęba Józefa odbywały sie pod bacznym okiem kamery ekipy telewizyjnej TVP3 Rzeszów.

Pomóżmy uczniom zdobyć nagrodę - koniecznie zagłosuj!

Pomóżmy uczniom zdobyć nagrodę – bajkowe zwiedzanie kopalni
wraz z noclegiem pod ziemią

Z dumą pragniemy poinformować, iż scenka teatralna przygotowana z udziałem uczniów klas drugich naszej szkoły została wytypowana do Nagrody Publiczności w V Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym "Książka Przyjaciel Prawdziwy". Nagrodą jest bajkowe zwiedzanie kopalni wraz z noclegiem pod ziemią.

Jak można głosować?

1) Polubienie na portalu społecznościowym Facebook (prosimy kliknąć w poniższy link i polubić filmik naszych uczniów - oznaczenie naszej szkoły to K_4)

2) Polubienie na kanale Youtube (prosimy się zalogować i polubić filmik naszych uczniów - oznaczenie naszej szkoły to K_4)

Szkolny konkurs „Mam Talent” 2017

24 maja w naszej szkole odbył się szkolny konkursu „Mam Talent” dla klas I-III. I chociaż nie zasypała nas lawina zgłoszeń, ostatecznie wystąpiło 41 uczestników w 6 kategoriach: plastyka, muzyka, taniec, sport, recytacja oraz konstruktorstwo lego.
Szkolny konkurs prowadziła pani Ewa Nowak i Teresa Ziarnik wraz z asystentami: Julią Magryś, Klaudią Petka, Miłoszem Ząbikiem i Sebastianem Żarkiem. Występy artystów oceniało jury w składzie: Pani wice-dyrektor Małgorzata Tęcza, Elżbieta Tęczar, Karolina Jamrogowicz oraz uczniowie z klasy III: Weronika Ziemba i Adrian Gorząd.

Dzień Dziecka – Happening czytelniczy

„Jak nie czytam, jak czytam”

Program:
8.00 – 9.00 zdobienie balonów motywami literackimi, malowanie twarzy, wspólne zdjęcie, posiłek

9.15 – przemarsz bajkowym korowodem do Zespołu Parkowo- Dworskiego i Folwarcznego w Wiśniowej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1061 62 następna »