Dzieciaki w Biznesie

Uczniowie klasy VI wzięli udział w Kampanii Edukacyjnej "Dzieciaki w Biznesie" organizowanej przez Fundację Generator Inspiracji oraz Studenckie Koło Naukowe Młodych Ekonomistów Politechniki Rzeszowskiej. Projekt ten jest również realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Ogłaszamy konkurs „Bezpieczni w Internecie” 2018

Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Bezpieczeństwa w Sieci wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z DBI mogą być realizowane przez cały miesiąc luty a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Przeczytaj o niebezpieczeństwach w Internecie na www.saferinternet.pl
Przeczytaj o cyberprzemocy, szkodliwych-treściach, niebezpiecznych kontaktach, nadużywaniu Internetu, ochronie prywatności, www.bezpiecznypc.pl.

Regulamin konkursu informatycznego dla młodzieży klas IV - VII, 2aG -3dG
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej
"Bezpieczni w Internecie - Zostań Cyberbezpiecznikiem"

WAŻNA INFORMACJA! - Nowe odjazdy autobusów

Godziny odjazdów autobusów szkolnych zostały zmienione i od poniedziałku tj. dnia 12 lutego 2018 roku autobusy będą jeździły w innych porach. Proszę sprawdzić dokładnie. Dostępne są w Menu - Dzień Dzisiejszy - Dowożenie.
Możesz również zobaczyć TUTAJ

6 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu 2018

Jak być bezpiecznym w Internecie?
W dzisiejszych czasach ilość zagrożeń, które żerują na nas w sieci rośnie z minuty na minutę. Wystarczy parosekundowa wizyta na zainfekowanej lub spamerskiej stronie, a już na nasz dysk są ściągane (zawsze bez naszej wiedzy) niechciane dane.

„Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”
Przeczytaj o Dniu Bezpiecznego Internetu 2018 na www.saferinternet.pl

Nowy plan lekcji na II semestr roku szkolnego 2017/2018

Nowy plan lekcji

Życzenia na ferie

Rozpoczynają się ferie zimowe. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego, atrakcyjnego i bezpiecznego wypoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy po feriach.
Dyrekcja i administrator witryny

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

Aktywne Ferie 2018

Propozycje OK w Wiśniowej i
Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Wiśniowej
dla dzieci oraz młodzieży
z terenu Gminy Wiśniowa

Przeczytaj harmonogram imprez,
zajęć rekreacyjno-sportowych, plastycznych i innych atrakcji
na nadchodzące ferie:

Zobacz dodatkowe zajęcia i imprezy - przeczytaj całość artykułu!

XXV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2018

21 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w XXV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, które miało miejsce podczas gali w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 21 w Rzeszowie a patronami: Biskup Rzeszowski Jan Wątroba, Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Wystawę z szopkami można było oglądać w kilku miejscach miasta : na Rynku rzeszowskim podczas Orszaku Trzech Króli, następnie w Podziemnej Trasie Turystycznej i Instytucie Teologiczno- Pastoralnym.
Jak co roku uczniowie naszej szkoły wykonali szopki na konkurs i zdobyli główne nagrody. Były to uczennice : Julia Magryś kl.IV b - szkoła podstawowa i Karolina Mikuszewska kl.II c – gimnazjum. Wyróżnienie w konkursie szopek otrzymała Maria Koziarz kl.III a – gimnazjum.

Spotkanie z rodzicami

Dyrektor, Wychowawcy i Nauczyciele
zapraszają Rodziców na spotkanie semestralne.

W dniu 25 stycznia 2018 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiśniowej o godzinie 16.00 odbędą się spotkania z wychowawcami dla klas I-VII szkoły podstawowej.
Serdecznie zapraszamy!
Program spotkania dla gimnazjum:
16.30 - Spotkanie z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych dla rodziców klas III gimnazjum.
17.00 – Spotkanie rodziców klas gimnazjalnych z wychowawcami oraz nauczycielami (omówienie postępów dydaktyczno-wychowawczych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018).
Nauczyciel chemii Pani Magdalena Jurasz będzie na konsultacjach dla rodziców dostępna w godzinach od 14.30 do 16.00

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań poszczególnych klas:

Wigilia 2017

W naszym Zespole Szkolno - Przedszkolnym corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. W tym roku odbyła się 20 grudnia. Program artystyczny przygotowali uczniowie starszych klas pod kierunkiem pani mgr Magdaleny Ząbik i pani mgr Agnieszki Gruszczyńskiej. Brały w nim udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Pani dyrektor złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia.

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1063 64 następna »