Andrzejki w klasie 3 A

25.11.2021r. sala klasy 3A zamieniła się w zaczarowane miejsce pełne wróżb i zabaw andrzejkowych. Kogo czeka długa podróż? Kto zagra z Lewandowskim? Kto zostanie aktorem? My już wiemy! I zdradzimy Wam, że nasza przyszłość maluje się w kolorowych barwach. Zanim jednak to wszystko nastąpi, cieszymy się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Spotkanie z rodzicami!

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców uczniów kl. 1-8 na spotkania z wychowawcami,
które odbędą się w czwartek, 2 grudnia 2021r.

Program:

2 grudnia 2021r. (czwartek) godz. 16.00
spotkanie rodziców uczniów kl. 1-3 według harmonogramu:

• Kl. Ia mgr Beata Baran - s. II.4 (piętro, budynek 76)
• Kl. Ib mgr Elżbieta Tęczar - sala gimnastyczna, budynek 76
• Kl. IIa mgr Ewa Nowak – s. I.9 (parter, wejście I od strony zachodniej, strefa I)
• Kl. IIb mgr Ewa Biel – s. I.7 (parter, wejście I od strony zachodniej, strefa I)
• Kl. IIIa mgr Elżbieta Hart - s. I.20 (parter, wejście III od strony wsch., strefa III)
• Kl. IIIb mgr Iwona Kopeć - s. I.18 (parter, wejście III od strony wsch., strefa III)

2 grudnia 2021r. (czwartek) godz. 17.00
spotkanie rodziców uczniów kl. 4-8 według harmonogramu:

"Szkoła do hymnu!"

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły i przedszkola wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu!” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. We środę 10 listopada przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 we wszystkich klasach i grupach przedszkolnych zabrzmiał "Mazurek Dąbrowskiego".

Hymn Polski w wykonaniu uczniów klas pierwszych:

11 Listopada 2021 roku - 103 rocznica

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Uroczyste Gminne Obchody 103 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - godz. 10.30 - kościół parafialny pw. NMP Królowej Świata w Wiśniowej

Zobacz cały plakat

Szkolne Koło Teatralne "Wisienki"

Od 2019 roku w naszej szkole istnieje Pozalekcyjne Szkolne Koło Teatralne “Wisienki”. Jest to miejsce dla dzieci, które lubią w sposób kreatywny spędzać czas. Interesują się teatrem, kinem oraz aktorstwem. W czasie zajęć ćwiczymy: dykcję, intonację, inwencję twórczą, odgrywanie ról, uczymy się czym jest teatr, jak wygląda praca aktora oraz kto pracuje w teatrze. Przygotowujemy również przedstawienia oraz nagrywamy filmy.

Podsumowanie projektu „Spotkanie ze sztuką u Mycielskich”

15 października odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Spotkanie ze sztuką u Mycielskich”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Daria Dziunycz kl. IIa, Katarzyna Maraj kl. Vb, Nikola Sikora kl. VIIb, Amelia Świerczek kl.VIIb, Zuzanna Stępień-Król kl. VIIIb, Weronika Ziemba kl. VIIIb, Julia Magryś kl. VIIIb
Organizatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Strzyżowie Pan Grzegorz Oliwa.
Patronat pełniły następujące instytucje: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wójt Gminy Wiśniowa, Strzyżowskie Towarzystwo Muzyczne, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Strzyżowie.

INFORMACJA - stypendia szkolne!

Pomoc materialna dla uczniów rok szkolny 2021/2022

Wnioski na stypendia szkolne na rok szkolny 2021/2022 można składać w ZEAS Wiśniowa (budynek SP Wiśniowa, Wiśniowa 76), w trakcie całego roku szkolnego pod warunkiem, że dochód za m-c sierpień 2021r przekraczał obowiązujące kryterium dochodowe (528,00 zł), a w ciągu roku szkol. nastąpiła utrata dochodu.
Od 1-go stycznia 2022r. kryterium dochodowe ulegnie zmianie i będzie wynosić 600,00zł, a przelicznik z ha przel. będzie wynosił 345,00zł
Druki wniosków do pobrania w ZEAS Wiśniowa, w sekretariatach i na stronach internetowych szkół podstawowych na terenie Gminy Wiśniowa oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy w Wiśniowej.
nr tel. 172775087

KOMUNIKAT !!! Program Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

Ruszył nabór wniosków na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR. Z programu będą mogły skorzystać dzieci, wnuki i prawnuki byłych pracowników PGR. Program zostanie sfinansowany z funduszy europejskich. Nabór dla Gmin odbywa się w terminie 04.10.2021 – 05.11.2021

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy
z całego serca
pogratulować sukcesów zawodowych
i życzyć dużo zdrowia, pomyślności
w życiu osobistym ...

Dyrekcja szkoły

10.10.2021

WAŻNA INFORMACJA! - Nowe odjazdy autobusów

Godziny odjazdów autobusów szkolnych zostały zmienione i od środy tj. dnia 22 września 2021 roku autobusy będą jeździły w innych porach. Proszę sprawdzić dokładnie. Dostępne są w Menu - Dzień Dzisiejszy - Dowożenie.
Możesz również zobaczyć TUTAJ

Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1073 74 następna »