Nowe odjazdy autobusów od 18 września 2018 r.

Godziny odjazdów autobusów szkolnych od 18 września 2018 roku zostały zmienione. Nowe odjazdy dostępne są w Menu - Dzień dzisiejszy - Dowożenie lub zobacz TUTAJ
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

Spotkanie z rodzicami – 20 września 2018 roku

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się 20-go września 2018r. o godz. 16.00
Uwaga: Podczas spotkania rodzice otrzymają dostęp do kont w systemie dziennika elektronicznego. Możliwy wyłącznie osobisty odbiór kodów do konta.
Serdecznie zapraszamy!

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:

Światowy Dzień Pierwszej Pomocy - 8 IX 2018

Z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który został ustanowiony w 2000 roku z inicjatywy Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża, w 2018 roku w ZSP w Wiśniowej obchodzimy od 8 do 30 września DNI PIERWSZEJ POMOCY. Zachęcam do podjęcia inicjatyw promujących temat Pierwszej Pomocy wśród dzieci, młodzieży i rodziców w dowolnej formie np. quizów, konkursów plastycznych, wykładów, zajęć warsztatowych, pogadanek, pikników, przedstawień,... itp. Wszelkie przedsięwzięcia związane z PP mogą być realizowane przez cały miesiąc wrzesień a nawet przez cały rok.
Administrator strony – Piotr Ziemba
Polecane materiały dla uczniów:
Pierwsza pomoc przedmedyczna na www.youtube.com
Przeczytaj o PIERWSZEJ POMOCY w Internecie na www.wosp.org.pl

Dowożenie od 4 września 2018 roku

Aktualny rozkład dojazdów i odjazdów jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy zakładka Dowożenie! lub[KLIKNIJ TUTAJ]
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach (dokument- pdf)
Otwórz lub pobierz informację o odjazdach (dokument- pdf)

Życzenia na nowy rok szkolny!

Drodzy Uczniowie!
Życzę Wam by nauka w nowym roku szkolnym 2018/2019 była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.
Dyrektor ZSP w Wiśniowej
01.09.2018

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy

Zobacz i pobierz KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej na rok szkolny 2018/2019
Karta zgłoszeniowa dziecka do świetlicy szkolnej.
Kliknij aby pobrać (PDF)
Kliknij aby pobrać (DOC)
31.08.2018

Plan lekcji na rok 2018/2019

Aktualny plan lekcji dla poszczególnych klas Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej na I semestr roku szkolnego 2018/2019 jest już dostępny na stronie w menu Dzień dzisiejszy lub [KLIKNIJ TUTAJ]

Informacja nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19 dla uczniów ZSP i oddziałów gimnazjalnych w Wiśniowej

3 września 2018r. (poniedziałek):
8:00 – Msza św. w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
9:00 – spotkanie uczniów klas I-VIII i oddziałów gimnazjalnych z dyrekcją i nauczycielami Zespołu Szkolno –Przedszkolnego w Wiśniowej w sali gimnastycznej szkoły podstawowej (budynek 76A).
Po zakończeniu, spotkanie uczniów poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Dojazdy i odjazdy na rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września 2018 roku

Dojazdy autobusami Zespołu Szkolno - Przedszkolnego z oddziałami gimnazjalnymi w Wiśniowej:
Otwórz lub pobierz informację o dojazdach i odjazdach (dokument- pdf)
28.08.2018

Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Przedszkole zostało przeniesione do byłego budynku Szkoły Podstawowej.
3 września 2018 roku tj. poniedziałek dzieci z Przedszkola rozpoczynają zajęcia w swoich grupach zgodnie z deklaracją rodzica zamieszczoną we wniosku. Przeczytaj kolejne informacje na stronie www.sp-wisniowa.pl - "Przeczytaj cały artykuł"

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1065 66 następna »