Życzenia Wielkanocne

Wesołego Alleluja
oraz dużo zdrowia i pogody ducha.
Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.
Serdeczne życzenia dla uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników składa Dyrekcja

Wielkanoc 2022
14.04.2022

"Targi Szkół" klas 7 i 8

W piątek, 25-go marca 2022 roku odbyły się w naszej szkole "Targi Edukacyjne", podczas których swoją ofertę przedstawiły lokalne szkoły ponadpodstawowe (min. ze Strzyżowa, Krosna, Rzeszowa). Młodzież z klas siódmych i ósmych z terenu Gminy Wiśniowa, stojąca przed wyborem dalszej drogi kształcenia miała okazję nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą placówek, ale również skorzystać z porad i konsultacji przedstawicieli szkół ponadpodstawowych, jak również koordynatora i pomysłodawcy targów - Pani Sylwii Haligowskiej (naszego doradcy zawodowego). Impreza odbyła się na sali gimnastycznej o godzinie 10.00 Takie spotkanie z pewnością pomoże uczniom wybrać dalszą drogę edukacyjną.
Serdecznie Dziękujemy!

Lekcje w poniedziałek 21 marca. Zakładamy skarpetki nie do pary z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa.

W poniedziałek 21 marca 2022 r. uczniowie kończą lekcje najpóźniej po 6 lekcji. Autobusy szkolne odjeżdżają po 5 i po 6 lekcji. Nie ma autobusów w późniejszych godzinach. Ponieważ jest to pierwszy dzień wiosny, można zorganizować dzieciom innego rodzaju zajęcia w ramach swoich lekcji.

Z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa zachęcamy wszystkich do założenia w poniedziałek, 21 marca skarpetek nie do pary! Tym właśnie drobnym gestem każdy z nas może wyrazić swoją solidarność i potrzebę integracji z osobami dotkniętymi trisomią chromosomu 21.
Nie bez przyczyny dzień ten wyznaczono na 21 marca. Nie tylko jest to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, ale odnosi się także do samej istoty choroby.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Dla Kobiet, które znamy, moc życzeń dzisiaj mamy:
dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości!
Wszystkim Paniom Tym pracującym i Tym uczącym się
z okazji Dnia Kobiet najlepsze życzenia składają
Wszyscy Panowie wraz z administratorem witryny
08.03.2022

Pomoc dla Ukrainy! Zbieramy 2 - 4 marca 2022r.

Spotkanie z rodzicami – 9 marca 2022 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców dzieci z zerówek oraz uczniów kl. 1-8 na spotkania z wychowawcami, które odbędą się w środę 9 marca 2022r.

Program: 9 marca 2022r. (środa) godz. 16.00

*godz. 16.00 - spotkanie rodziców dzieci z grup 0a i 0b z wychowawcami (sala gimnastyczna). Po spotkaniu ogólnym spotkania w salach z wychowawcami:
• grupa 0a – mgr Mariola Skwierz
• grupa 0b – mgr Dorota Król

*godz. 16.00 - spotkanie rodziców uczniów klas ósmych z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych ( s.II.9, piętro, wejście I od strony zachod., strefa II)
Po spotkaniu ogólnym indywidualne spotkania z wychowawcami:
• Kl. VIIIa mgr Piotr Kawa - s.II.8 (piętro, wejście I od strony zachodniej, strefa II)
• Kl. VIIIb mgr Agnieszka Gruszczyńska - s.II.9 (piętro, wejście I od strony zachodniej, strefa II)

*godz. 16.00 - spotkania rodziców uczniów kl. 1-7 z wychowawcami według harmonogramu:

Ogłoszenie!

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
DLA UCZNIÓW KLAS IV-VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ
w roku szkolnym 2021/2022

Kliknij, aby przeczytać informacje o konkursie (pdf)

Chętni uczniowie proszeni są o zgłoszenie się u swojego nauczyciela matematyki w dniu 28.02.2022r. (poniedziałek)

Nowy plan lekcji na II semestr roku szkolnego 2021/2022

Aktualny plan lekcji dla poszczególnych klas Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej na II semestr roku szkolnego 2021/2022 jest już dostępny na stronie w menu Aktualności lub [KLIKNIJ TUTAJ]. Obowiązuje od dnia 28 lutego 2022r.

Nowy plan lekcji

Życzenia na ferie

Rozpoczynają się ferie zimowe. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanego, atrakcyjnego i bezpiecznego wypoczynku po trudach ciężkiej, kilkumiesięcznej pracy. Mamy nadzieję, że wrócicie wszyscy uśmiechnięci oraz wypoczęci, z nową energią do pracy po feriach.
Dyrekcja i administrator witryny

Jednocześnie chcemy Wam przypomnieć kilka prostych zasad, które sprzyjają bezpieczeństwu:

Aktywne Ferie 2022

Propozycje OK w Wiśniowej,
Gminnej Biblioteki Publicznej
i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Wiśniowej
dla dzieci oraz młodzieży
z terenu Gminy Wiśniowa

Przeczytaj harmonogram imprez,
zajęć rekreacyjno-sportowych, plastycznych, tanecznych i innych atrakcji
na nadchodzące ferie: