Spektakl muzyczny pod tytułem" W poszukiwaniu dróg..."

Wielu uczniów oraz nauczycieli zaangażowało się w przedstawienie, które bardzo spodobało się publiczności. Cały występ opierał się na życiowych przemyśleniach i troskach jakie doskwierają człowiekowi. Staraliśmy się pokazać, że nasze życie to wielka podróż.
Całe widowisko teatralne było emitowane w Internetowej Telewizji Południe- kliknij link poniżej i obejrzyj spektakl teatralny

Przygotowania i próby rozpoczęły się już w listopadzie. Skład naszej grupy teatralnej nie był jednak stały. Nowi członkowie przychodzili, ale i odchodzili; ostatecznie udało nam się zebrać pełną energii i motywacji grupę, której nie zniechęcały popołudniowe próby czy nauczenie się paru tekstów. Czerpaliśmy radość ze wspólnie spędzonych chwil i staraliśmy się nimi bawić oraz korzystać jak najlepiej z tych nietypowych dla nas lekcji. Bywały również trudne momenty, po których często w głowie pojawiały się myśli o tym, że może się nie udać. Mimo to, nie poddawaliśmy się. Chwilami nawet mogliśmy się poczuć jak prawdziwi aktorzy na deskach teatru.

Jest to miła odmiana od tradycyjnych przedstawień szkolnych. Fabuła została starannie przygotowana. Mieliśmy możliwość poznania piosenek, których nasze pokolenie nie słucha na co dzień. Oprócz śpiewania i tańczenia musieliśmy wczuć się w role ludzi przebywających na dworcu i odtworzenia wszystkich emocji, sytuacji, jakie dzieją się tam na co dzień. Dokładnie dopracowane dekoracje, stroje, muzyka, efekty dźwiękowe i świetlne oraz akcesoria sprawiły, że mogliśmy się poczuć jak na prawdziwej stacji.

Całe widowisko teatralne było emitowane w internetowej telewizji https://www.faceb...s/1882196701791616/.

W przedstawieniu brało udział 45 uczniów i 5 nauczycieli. A reżyserkami, pomysłodawczyniami oraz realizatorkami były pani Małgorzata Tęcza oraz pani Agnieszka Flaga, bez których na pewno to przedstawienie by się nie udało. Mamy nadzieję, że będzie takich więcej i dziękujemy za trud oraz wysiłek włożony w nasz niecodzienny spektakl.

Przygotowały: Gabriela Świętoniowska i Martyna Wójcik z klasy IIa G
11.03.2018