Rajd pieszy w ramach Inauguracji Sezonu Turystycznego 2016

„3R” RUCH – REKREACJA – RELAKS pod Patronatem Wójta Gminy Wiśniowa

„Smaku wędrówki doświadczasz w czasie jej trwania.
Tego nie przeżyjesz bez wejścia na szlak.
Żadna książka, żadne opowiadanie czy też gawęda, tego nie zastąpi.”

W sobotę, 7 maja 2016r. nasi uczniowie pod opieką p. Agaty Wydro i Agnieszki Flagi wzięli udział w rajdzie pieszym w ramach Inauguracji Sezonu Turystycznego 2016 „3R” RUCH – REKREACJA – RELAKS pod Patronatem Wójta Gminy Wiśniowa.

Trasa, licząca 10km wiodła z Wiśniowej przez Balice, Baranek, Świerczynę Łyskówkę, Szufnarową, Rakówki do Zespołu Parkowo Pałacowego i Folwarcznego w Wiśniowej. Tam, odbyło się podsumowanie imprezy – nagrody dla najmłodszych i najstarszych uczestników /w naszej grupie nagrody otrzymał 8-letni Miłosz i Karol/, grill dla wszystkich, występy taneczne i obiecana przez organizatora niespodzianka, czyli balony ;-)

Słoneczna pogoda, atrakcyjna trasa, piękne widoki na Herby, Bramę Frysztacką, Chełm i Berdo, uśmiechnięci i zadowoleni turyści… czegóż chcieć więcej? ;-)
10.05.2016