Konkurs na Palmę Wielkanocną

Tydzień temu, tj. 12 kwietnia 2011 r. Samorząd Szkolny ogłosił KONKURS NA PALMĘ WIELKANOCNĄ.
Wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów nastąpiło 19 kwietnia.
Czasu nie było zbyt wiele, mimo to uczniowie licznie przystąpili do zadania. Jego celem było zachęcenie dzieci i ich rodzin do podtrzymywania tradycji związanej z Niedzielą Palmową, wspieranie talentów plastycznych. Wykonano łącznie 29 palm, w tym 25 indywidualnie, 4 – w dwu- i trzyosobowych grupach. Oprócz tego przygotowano 1 palmę klasową – kl I a oraz 3 szkolne (w tym 1 ze Szkoły Filialnej w Jazowej). Przy ocenie prac konkursowych jury brało pod uwagę oryginalność pomysłu, dobór materiałów oraz sposób ich wykorzystania, a także pracę włożoną w wykonanie palmy.

Wybór był naprawdę trudny. Jury dokonało go nieoficjalnie 15 kwietnia. Wtedy to również nastąpiła prezentacja palm na forum szkoły. Każda z nich miała w sobie coś wyjątkowego. Przyznano 7 równorzędnych nagród i 22 wyróżnienia.

Nagrody otrzymali: Karolina Sondej kl. V a, Joanna Wójcik kl. V a, Natalia Dziok kl. V a, Marcelina Szołdra kl. IV a, Joanna Ścibor kl. IV b, Wojciech Wójcik kl. III a, Damian Mikuszewski kl. II a, Martyna Wójcik kl. I a oraz Szymon Lisak kl. I a.

Wyróżnienia: Natalia Wajda kl. III a, Oliwia Mikuszewska kl. III a, Dominika Koś kl. III a, Maria Czaja kl. V a, Artur Król kl. V a, Kamil Wajda kl. IV b, Jakub Ogorzałek kl. IV b, Anna Wójcik kl. III a, Kamil Salomon kl. III a, Robert Król kl. III a, Alicja Pastuszak kl. I a, Konrad Podsiadło kl. I a, Daria Panocha kl. I a, Adrianna Boroń kl. I a, Weronika Mikuszewska kl. I a, Oliwia Strzępek kl. I a, Gabriela Bielamowicz kl. IV b, Michalina Głód kl. I a, Monika Lewczak kl. III a, Paulina Rogoż kl. VI, Tomasz Panek kl. III a, Mariusz Furtek kl. III a, Paweł Perłowski kl. III a, Izabela Król kl. II a, Paulina Jaskółka kl. V a, Klaudia Dziak kl. V a, Przemysław Bielański kl.IV a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulowała p. Beata Włodyka – dyrektor SP w Wiśniowej oraz p. Magdalena Ząbik – opiekunka Samorządu Szkolnego.
21.04.2011