IX Międzynarodowy Konkurs Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej - FINAŁ

12 maja 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiśniowej odbyły się eliminacje Konkursu Piosenki Europejskiej pod Patronatem Elżbiety Łukacijewskiej Posła do Parlamentu Europejskiego.
W przesłuchaniach wstępnych wzięła udział uczennica naszej szkoły Martyna Wójcik.Szanowne Jury w składzie: Magdalena Wiśniowska-przewodnicząca, Jan Augustyn-Członek, Janusz Dranka-członek, Grzegorz Tomaszewski- członek. Po wysłuchaniu 36 prezentacji w kategorii Szkoły Podstawowej i Gimnazjum postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia. Martynka wyśpiewała sobie zaszczytną II nagrodę. Gratulujemy!

19 maja 2016 roku - Finał „IX Międzynarodowego Konkursu Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej”
W dniu 19 maja 2016 roku odbył się finał konkursu Międzynarodowego „Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej” . Koncert Finałowy odbył się o godzinie 15 na scenie plenerowej Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Zespole Pałacowo-Dworskim i Folwarcznym w Wiśniowej. Nagrodzeni uczniowie otrzymali cenne nagrody, wśród nich także wycieczki do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Gratulujemy naszej uczennicy Martynce Wójcik, która zdobyła zaszczytne II miejsce.

17.06.2016