Konkursy o bł. Janie Pawle II rozstrzygnięte!

We wtorek, tj. 17 maja 2011 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów poświęconych bł. Janowi Pawłowi II, ogłoszonych w związku z Jego beatyfikacją.
Łącznie wzięło w nich udział 20 uczniów, w tym 18 – z klas I-III SP w Wiśniowej oraz SF w Jazowej, a także 2 z klas IV-VI naszej szkoły.

W konkursie plastycznym pod hasłem „Tak Cię zapamiętam, Ojcze Święty” nagrody otrzymali: I – Martyna Ząbik z kl. III b z SF w Jazowej, II – Damian Mikuszewski z kl. II a SP w Wiśniowej, III – Robert Król z kl. III a z SP w Wiśniowej.

Pozostałym uczestnikom przyznano wyróżnienia, a byli to: uczniowie ze SP w Wiśniowej – Jakub Kij kl. I a, Andżelika Petka kl. I a, Marcin Mikuszewski, kl. I a, Konrad Podsiadło kl. I a, Weronika Mikuszewska kl. I a, Danuta Tarczoń kl. II a, Tomasz Panek kl. III a, Dominik Białek kl. III a, Kamila Pietruszka kl. III a, Mariusz Furtek kl. III a oraz Wojciech Czerwonka kl. III a; uczniowie ze SF w Jazowej – Gabriel Wojtowicz kl. I b, Karol Rymarski kl. I b, Michał Szypuła kl. II b, Weronika Wojtowicz kl. III b.

Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie.

Na konkurs dla klas IV-VI wpłynęło dwa plakaty pod hasłem „Śladami bł. Jana Pawła II”. Jego autorki – Aleksandra Sienkowska z kl. IV a oraz Anita Ząbik z kl. IV b otrzymały wyróżnienia. Konkursy zorganizował Samorząd Szkolny.

Oprócz konkursów plastycznych w SP w Wiśniowej zorganizowano również wystawę upamiętniającą bł. Jana Pawła II, na którą złożyły się prywatne zbiory 12 uczniów: Michaliny Głód z kl. I a, Emilii i Andżeliki Petka z kl. I a, Tomasza Panka z kl. III a, Roberta Króla z kl. III a, Wiktorii Zimny z kl. IV a, Anity Ząbik z kl. IV b, Joanny Wójcik z kl. V a, Macieja Mikuszewskiego z kl. V a, Martyny Irzyk z kl. V a, Martyny Wójcik z kl. VI a i Andżeliki Skowron z kl. VI a oraz nauczycielek: p. Jolanty Czerwonki i p. Małgorzaty Tęczy.

Wystawa trwała w dniach 29. 04. – 18. 05. b.r. Wszystkim uczestnikom serdeczne podziękowania za udostępnienie zbiorów składa organizatorka – nauczycielka języka polskiego Magdalena Ząbik.
27.05.2011