Druga edycja konkursu fotograficznego „Twarz mojej Ziemi- przyroda, kultura, ludzie”

Z okazji Dnia Ziemi ponownie został ogłoszony konkurs związany z promowaniem piękna naszej planety. Jest to już druga jego edycja.
Fotografie miały przedstawiać zarówno naturalne jak i przekształcone przez człowieka - zwłaszcza związane z tradycją i dorobkiem kulturowym naszej miejscowości i okolicy, elementy przyrody (charakterystyczne budowle, ciekawe obiekty, piękne widoki). Uczniowie, podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz spisali się wspaniale.

Jury w składzie: pani Małgorzata Tęcza, pani Beata Baran i pani Agnieszka Flaga- zgodne było tylko co do jednego- że wybór najlepszej pracy będzie bardzo, bardzo trudny. Zaznaczając, że wszystkie fotografie były piękne, na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wspaniale oddawały tematykę konkursu nagrodzono uczestników w następujący sposób:

•    I miejsca:
- Paulina Rogoż z klasy VI a za zdjęcie „Zachód Słońca”,
- Martyna Wójcik z klasy VI a za zdjęcie „Rzeka”

•    II miejsca:
- Angelika Skowron z klasy VI a za zdjęcie „Zachwyt sikorki”,
- Weronika Lipa z klasy VI a za zdjęcie „Owad”

•    III miejsce :
- Anita Ząbik z klasy IV b za zdjęcie „Najstarszy dom w Jazowej”

•    Wyróżnienia:
- Karolina Sondej z klasy V a za zdjęcie „Kapliczka”,
- Wojciech Czerwonka z klasy III a za zdjęcie „Konie”

Jury podkreśliło też godne uwagi i pochwały ciekawe tytuły jakie swoim fotografiom nadała Angelika Skowron- gratulujemy!

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i nagrody rzeczowe- również gratulujemy! Mamy nadzieję, że nadal będą rozwijać swoje zainteresowania związane z fotografowaniem, poznawać, zapisywać na zdjęciach i rozsławiać uroki swojej rodzinnej ziemi oraz zachwycać ulotną, zamkniętą w obrazie, niepowtarzalną chwilą.
15.06.2011