Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Jesienne Spotkanie Formacyjne Szkolnych Kół Caritas

Jesienne Spotkanie Szkolnych Kół Caritas odbyło się we wtorek 19 listopada bieżącego roku. Spotkanie odbyło się w auli przy jasielskiej Parafii Farnej. Prowadził je wicedyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej – ks. Piotr Potyrała. Gościem specjalnym był znany raper w sutannie ks. Jakub Bartczak posługujący obecnie w parafii w Sulistrowicach w Archidiecezji Wrocławskiej. Ks. Kuba muzycznymi bitami mówił o wierze w Boga i animował całość spotkania. Zapraszał też wszystkich chętnych do tego by opowiedzieli o doświadczeniu wiary i działalności charytatywnej w Caritas. Nagrodą za niełatwe publiczne wystąpienia była płyta z nagraniami ks. Kuby.


Naszą szkołę reprezentowała grupa w składzie: Ks. Jarosław Stefański – kościelny asystent SKC w Wiśniowej oraz sześcioosobowa delegacja uczniów z naszej szkoły.
Ogólnie panowała bitowa i jak sądzę porywająca za serca atmosfera.

Ks. Jarosław Stefański
Wpisał: Piotr Ziemba
24.11.2019