Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Świąteczna wigilia w przedszkolu

Okres świąteczno - noworoczny uwielbiają wszystkie dzieci z naszego przedszkola. Wspólnie z wychowawcami przygotowywały dekoracje świąteczne, uczyły się kolęd i pastorałek.

Kilka dni przed świętami w naszym przedszkolu unosiły się zapachy pierników pieczonych przez dzieci.

19 grudnia 2014r. w naszym przedszkolu odbyła się przedszkolna Wigilia. Na początku ksiądz Marek Gliwa pomodlił się wspólnie z wszystkimi, a pani dyrektor Beata Włodyka złożyła świąteczne życzenia. Był opłatek, rybka, kapusta, groch, pierogi, kompot z suszek i pierniczki upieczone przez dzieci. Wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy i składaliśmy sobie życzenia.

Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają świąteczny nastrój oraz pomagają w integracji dzieci ze wszystkich grup wiekowych.
Przygotowała: T. Wojtaszek
23.01.2015