"Najzdolniejsza Młodzież Powiatu Strzyżowskiego"

Nasz laureat konkursu "NAJZDOLNIEJSZA MŁODZIEŻ POWIATU STRZYŻOWSKIEGO" Sebastian Zieliński uczeń klasy V a Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiśniowej, to wzorowy i bardzo sumienny uczeń. Chłopiec pasjonuje się historią Polski, którą systematycznie poznaje na lekcjach oraz pogłębia na zajęciach kółka historycznego.
W roku szkolnym 2015/2016 Sebastian został finalistą konkursu kuratoryjnego z historii, co jest bardzo dużym sukcesem dla dziecka z klasy piątej.
Jest uczniem klasy sportowej. Rozwija swoje zainteresowania związane z grą w szachy. Systematycznie reprezentuje szkołę w turniejach i konkursach szachowych.
Wraz z drużyną zdobył IV miejsce w województwie podkarpackim podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Od najmłodszych lat interesuje się matematyką. Swoją wiedzę poszerza na zajęciach kółka matematycznego. Otrzymał wiele nagród i wyróżnień, m.in. w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR.
16 czerwca 2016r. Sebastian odebrał nagrodę jako laureat konkursu zorganizowanego przez Radę i Zarząd Powiatu Strzyżowskiego dla najzdolniejszej młodzieży naszego powiatu.
Zamieścił: P Ziemba
23.06.2016