„Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat!

Rozstrzygnięcie konkursu internetowego dla uczniów kl. I –VI „Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!”

30 kwietnia 2012 roku zostały ogłoszone wyniki konkursów internetowych zorganizowanych przez p. pedagog dla uczniów kl. I –VI.

W konkursie plastycznym dla uczniów kl. I – III bezkonkurencyjni byli uczniowie klasy Ia, którzy całą klasą wykonali fantastyczny plakat poruszający temat bezpieczeństwa w Sieci.

II miejsce zajęli uczniowie kl. Ib i IIIa, którzy w grupach wykonali bardzo ciekawe plakaty.

Konkurs dla uczniów kl. IV-VI wygrała Dominika Kluska /uczennica kl. Vb/, która przygotowała prezentację multimedialną na temat Internetu.

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze a Dominika nagrodę w formie książki.

Gratulujemy zwycięzcom!
18.05.2012