Informacja nt. rozpoczęcia roku szkolnego 2017/18 dla uczniów ZSP i oddziałów gimnazjalnych w Wiśniowej

4 września 2017r. (poniedziałek):
7.30 – Msza św. W Kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Świata w Wiśniowej (po mszy św. dojazd autokarami lub razem z rodzicami do Szkoły Podstawowej w Wiśniowej).
- uczniowie z oddziałów gimnazjalnych idą z wychowawcami do swoich sal,
- uczniowie klas I-VII zbierają się na Sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej.
8.30 – Spotkanie z nauczycielami i dyrekcją szkoły.
Po zakończeniu, spotkanie poszczególnych klas z wychowawcami w salach lekcyjnych:

Budynek Szkoły Podstawowej w Wiśniowej nr 76 a
IIIa - mgr Jolanta Basamania - w sali II.16 (j. polski)IIIb - mgr Agnieszka Pelczar w sali I.18 (artystyczne)
IIIc - mgr Jolanta Januszek w sali I.7 (biologia)IIId - mgr Urszula Jamróg w sali II.9 (matematyka)
IIa - mgr Lilianna Markowska - Piskadło - klasa językowa w sali I.19 (j.ang.)IIb - Ib - mgr Ewa Szpiech w sali I.9 (fizyka)
IIc - Ic - mgr Barbara Biedroń w sali II.8 (matematyka)IId - mgr Agata Hawaj - Data w sali I.20 (j. niemiecki)
IIe - mgr Dorota Wójcik w sali II.17 (j.polski) ---
VIIa - mgr Jolanta Czerwonka w sali II.19 (historia)VIIb - mgr Renata Czaja w sali I.8 (chemia)
VIa - mgr Magdalena Ząbik w sali II.18 (religia) ---
Va - mgr Agnieszka Flaga w sali II.6 (geografia)Vb - mgr Jagienka Bober w sali II.1 (multimedialna)

Budynek Szkoły Podstawowej w Wiśniowej nr 76
  • IVa - mgr Piotr Kawa w sali II.3
  • IVb - mgr Agnieszka Gruszczyńska w sali II.4
  • IIIa - mgr Elżbieta Hart w sali I.11 (eduk. wczesnoszkolna)
  • IIIb - mgr Elżbieta Tęczar w sali I.10 (eduk. wczesnoszkolna)
  • IIa - mgr Ewa Nowak w sali I.9 (eduk. wczesnoszkolna)
  • Ia - mgr Teresa Ziarnik w sali I.13 (eduk. wczesnoszkolna)
  • Ib - mgr Beata Baran w sali II.12 (eduk. wczesnoszkolna)

Oficjalna inauguracja roku szkolnego dla dzieci z Przedszkola odbędzie się 4 września 2017r. (poniedziałek):
- grupa 3,4-latków w budynku Przedszkola
- grupa 5-latków, grupa 6 i 5-latków oraz grupa 6-latków w budynku Szkoły Podstawowej.

Informujemy, że Przedszkole pracuje od 1-go września 2017r. (piątek). Ze względu na małe zainteresowanie rodziców, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie obecności dziecka 1-go września osobiście w sekretariacie lub telefonicznie pod nr 17 2775 016 lub 17 2764 859.