Aktywne przedszkolaki!

Jesienią najlepszym sposobem na poprawę nastroju i wzmocnienie się przed zimą jest aktywne spędzanie czasu. Dlatego korzystając ze słonecznej pogody, dzieci z przedszkola chętnie wybierały się na piesze wycieczki.
Na jednym z takich spacerów przypomnieliśmy sobie zasady przechodzenia przez jezdnię na przejściu dla pieszych oraz obserwowaliśmy ruch na skrzyżowaniu.
Następnie, przyszła pora na nieco dłuższy spacer i odwiedziliśmy punkt widokowy na „Balicach”, gdzie podziwialiśmy panoramę Wiśniowej i okolic oraz obserwowaliśmy las w porze jesiennej.

Kolejnym krokiem dla zdrowia było przygotowanie przez przedszkolaków zdrowego śniadania. Każdy przygotował sobie zdrową, kolorową kanapkę, która smakowała wyjątkowo.

A po zdrowym śniadaniu nadszedł czas na ruch na świeżym powietrzu, bo każdy przedszkolak wie, że „w zdrowym ciele zdrowy duch!”

Zapraszamy do galerii!
Tekst: D. Król