Wigilia w szkołach naszego zespołu

21 grudnia 2012 roku w SP w Wiśniowej, SF w Jazowej odbyło się spotkanie opłatkowe. Po wspólnej modlitwie, występach, wszyscy łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia, kolędowali. W świątecznej atmosferze rozeszli się do domów.

Dnia 21.12.2012 roku o godz. 11.00 również w Szkole Filialnej w Tułkowicach odbyło się spotkanie opłatkowe. Na spotkanie przybyli zaproszeni goście Pani dyrektor mgr Beata Włodyka, Pani mgr Ewa Nowak i liczne grono rodziców.

Uroczystość rozpoczęli uczniowie klasy II i III, którzy wprowadzili nas w świąteczny nastrój współczesną wersją baśni "Dziewczynka z zapałkami". Następnie pierwszaki i przedszkolaki przedstawili Jasełka. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia.

Następnie rozpoczęło się składanie życzeń i łamanie się opłatkiem przez wszystkich uczestników.

Na koniec usiedliśmy przy wspólnym stole na którym pojawiły się wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców. Czas szybko mijał przy dźwiękach kolęd.
23.12.2012