Witamy Przedszkolaków!

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na opalonych buziach powitamy Was 1 września w naszym Przedszkolu.
Szczególnie ciepło powitamy naszych najmłodszych podopiecznych. Wszystkim dzieciom życzymy dużo uśmiechu, radości i wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2021/2022

W środę dzieci przyprowadzane są zgodnie z zapisem w karcie zgłoszenia do przedszkola. Poniżej zamieszczamy listy grup przedszkolnych oraz niezbędne informacje związane z organizacją pracy. Bardzo prosimy o pobranie oraz zapoznanie się i przestrzeganie ustalonych zasad i procedur.
W najbliższym czasie zostaną również przekazane Państwu kody do dziennika elektronicznego Librus do szybkiej komunikacji z nauczycielami, dyrekcją i sekretariatem.
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Wiśniowej

Informacje i procedury bezpieczeństwa:
Informacje dla rodziców (dokument- pdf)
Procedury bezpieczeństwa (dokument- pdf)

Po kliknięciu w link dokument zapisuje się na komputerze w folderze POBRANE lub wyświetla się, zależy to od używanej przeglądarki internetowej

27.08.2021