KOLEJNY SUKCES MARTYNKI!- konkurs "Pieśni Patriotycznej"

2 marca 2015 roku w Sali Widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie odbył się KONKURS LAUREATÓW VII Wojewódzkiego Festiwalu
PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH.
Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Podkarpacki Kurator Oświaty, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.
Jury w składzie Mariola Niziołek, Mateusz Lejkowski, Mariusz Stącel przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych Szkół Podstawowych kl. I-III i IV-VI solistów oraz zespołów.

MARTYNKA WÓJCIK uczennica V klasy Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wiśniowej wzięła udział w przesłuchaniach wstępnych a następnie została zaproszona do konkursu Laureatów gdzie wyśpiewała sobie III miejsce pieśnią pt."Syberiada".

Gratulacje.

Przygotowała A. Gruszczyńska