Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

29.01.2016 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie, na które przybyli licznie szczególni goście czyli nasze kochane Babcie i Dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki z przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role, śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były laurki wykonane przez dzieci. Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze.

Dzień Babci i Dziadka był pełen uśmiechu, wzruszeń i radości, był dniem, w którym mali artyści mogli podziękować swoim dziadkom za ich wielkie serce oraz za trud włożony w ich wychowanie.
16.03.2016