Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu i SF w Jazowej

Wszystkim Babciom oraz Dziadkom
w dniu Ich święta życzymy zdrowia,
samych pogodnych chwil w życiu i tego,
aby zawsze byli dumni ze swych wnuków!

Babcia i Dziadek to szczególnie ważne osoby, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości, zrozumienia i życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci.

Dnia 12 i 13 lutego 2014 roku przedszkolaki ze wszystkich grup zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta.

W tym roku mali artyści dali prawdziwy popis swoich umiejętności na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniowej. Swoją miłość, dzieci wyraziły poprzez piękne piosenki, krótkie inscenizacje, tańce i wiersze. Przedszkolaki z przejęciem odtwarzały swoje role, a babcie i dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Wzruszonym gościom maluchy wręczyły upominki i gorące uściski.

Pełne serdeczności i humoru spotkania dostarczyły niezapomnianych emocji i wrażeń.

mgr Dorota Król
20.02.2014