Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

21 kwietnia 2017r. reprezentacja naszej szkoły tradycyjnie jak co roku brała udział w Powiatowych eliminacjach do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Po wstępnych eliminacjach szkolnych naszą szkołę reprezentowali: Emilia Armata (kl.Va), Malwina Dziak (kl.VIb), Kamil Wąś (kl.VIa) i Sebastian Zieliński (kl.VIa), którzy zajęli III miejsce w kategorii szkół podstawowych z pośród 21 szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu całego powiatu strzyżowskiego.
W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa z Gwoźnicy Górnej, przed Szkołą Podstawową nr 2 z Wysokiej Strzyżowskiej.
W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężył Dobrzechów przed naszym Wiśniowskim gimnazjum i Stępiną.

Wszystkim ogromnie gratulujemy i cieszymy się z naszych sukcesów.
14.05.2017