Spotkanie z rodzicami – 9 marca 2022 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców dzieci z zerówek oraz uczniów kl. 1-8 na spotkania z wychowawcami, które odbędą się w środę 9 marca 2022r.

Program: 9 marca 2022r. (środa) godz. 16.00

*godz. 16.00 - spotkanie rodziców dzieci z grup 0a i 0b z wychowawcami (sala gimnastyczna). Po spotkaniu ogólnym spotkania w salach z wychowawcami:
• grupa 0a – mgr Mariola Skwierz
• grupa 0b – mgr Dorota Król

*godz. 16.00 - spotkanie rodziców uczniów klas ósmych z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych ( s.II.9, piętro, wejście I od strony zachod., strefa II)
Po spotkaniu ogólnym indywidualne spotkania z wychowawcami:
• Kl. VIIIa mgr Piotr Kawa - s.II.8 (piętro, wejście I od strony zachodniej, strefa II)
• Kl. VIIIb mgr Agnieszka Gruszczyńska - s.II.9 (piętro, wejście I od strony zachodniej, strefa II)

*godz. 16.00 - spotkania rodziców uczniów kl. 1-7 z wychowawcami według harmonogramu:
(Spotkania rodziców uczniów klas Ia i Ib odbędą się w budynku przedszkola.
Klasy IIa - VIII - budynek Szkoły Podstawowej w Wiśniowej nr 76 a)

• Kl. Ia mgr Beata Baran - s. II.4 (piętro, budynek 76)
• Kl. Ib mgr Elżbieta Tęczar - sala gimnastyczna, budynek 76
• Kl. IIa mgr Ewa Nowak – s. I.9 (parter, wejście I od strony zachodniej, strefa I)