Pomóż nam zdobyć nagrodę w konkursie empiku: „TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ”

Nasza szkoła może wygrać TYSIĄC książek do biblioteki!

Od 2 do 22 października głosuj na http://www.empik.com/biblioteki

Jak głosować?
Wejdź na www.empik.com/biblioteki

1. Wybierz zakładkę "ZAGŁOSUJ NA BIBLIOTEKĘ" (z prawej strony)
2. Załóż konto na empik
3. Zaloguj się i zagłosuj na naszą szkołę - (wybierz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej - okładka "Rzepka")

Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie... czyli jak to z rzepką było ;-)
Dlaczego wybraliśmy „Rzepkę” Tuwima na okładkę w konkursie „TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ”?

„Rzepka” J. Tuwima towarzyszy nam od dawna  Głośno czytana przez P. Dyrektor z udziałem P. Wicedyrektor w roli głównej oraz uczniów i nauczycieli - aktorów integruje całą społeczność szkolną. Czytaliśmy przedszkolakom, dzieciom niepełnosprawnym, w parku, przy Europejskim Drzewie Roku 2017 i z TVP3 Rzeszów… Nasza „Rzepka” pokazuje, że podczas czytania można się bawić słowem i obrazem – kolorowe „łapki” i szczere uśmiechy dzieciaków są „ramką” dla naszej okładki. Malowanie dłoni i aranżacja zdjęcia też były niezapomnianą przygodą, a my kochamy przygody, zwłaszcza te z książką!
Dlatego chcemy wygrać książki do biblioteki!!!
Dlatego prosimy o głosy!!!
Codziennie!!!

Dziękujemy 