Zapraszamy na szkolenie kompetencji rodzicielskich

Wychowanie dziecka nie jest łatwe. Bliskie relacje oraz częste i intensywne kontakty często stają się powodem spięć i konfliktów lub wycofania, braku otwartości. Często pomimo szczerych chęci i dużych wysiłków rodzice czują się bezradni, doświadczają frustracji i złości. Dlaczego moje dziecko mnie nie słucha? Dlaczego się tak zachowuje? Dlaczego nie chce ze mną rozmawiać?
Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza oraz Gmina Wiśniowa zapraszają na bezpłatne szkolenie dla rodziców z Gminy Wiśniowej z kompetencji rodzicielskich. Termin szkolenia: 21.10.2017, godz. 10.00 - 12.30. Miejsce szkolenia: Jazowa, Dom Ludowy

Program i korzyści dla uczestniczących:
• ćwiczenia i dyskusje, które pomogą w lepszym rozumieniu siebie i dzieci,
• rozpoznawanie potrzeb i emocji dziecka oraz adekwatne reagowanie na nie,
• doskonalenie umiejętności skutecznej rozmowy i udzielania dziecku budujących informacji zwrotnych,
• reagowanie w sytuacjach trudnych i konfliktowych

Udział rodziców jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Prosimy o wypełnienie formularza, jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w bezpłatnym warsztacie dla rodziców, który znajduję się na stronie internetowej Fundacji Rozwoju „Dobre Życie”

Jeśli masz pytania, wątpliwości, skontaktuj się z nami: bpiech@dobrezycie.org lub 501-253-932.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Gminy Strzyżów i Gminy Wiśniowa. Projekt realizuje Fundacja Rozwoju „Dobre Życie” i Fundacja im. Jana Grudysza.