Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Wiśniowej!

„Babciu droga, Dziadku miły,
Niech Wam Bozia daje siły,
Dużo zdrowia i uśmiechu,
Niech Wam słońce zawsze świeci,
Pośród wnuków swych i dzieci!

Jak co roku nasze przedszkolaki nie zapomniały o swoich Babciach i Dziadkach. Dla nich z okazji ich święta 24 stycznia nasi podopieczni zaprezentowali „Bajkowe Jasełka” w programie przygotowanym specjalnie z myślą o najukochańszych Babciach i Dziadkach!
Przygotowania trwały długo, ale nikt nie narzekał. Dzieci uczyły się wyznaczonych ról oraz kolęd i pastorałek. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Tradycyjnie wśród śpiewu aniołów, przybyli do żłóbka rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także trzej królowie.
Czteroletnie „gwiazdeczki” zatańczyły Jezuskowi, a postacie które przybyły ze znanych bajek przyniosły ze sobą różne dary. Było więc troszkę inaczej, ale jak zwykle pięknie!
Młodzi aktorzy otrzymali gromkie brawa od zgromadzonych na widowni gości. Wszystkim udzielił się jeszcze świąteczny nastrój i miła atmosfera. Na koniec dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadziusiom pamiątkowe laurki z podziękowaniem za przybycie na uroczystość.
02.03.2018