"Lato się śmieje, czas na wakacje…" - zakończenie roku 2017/2018

20 czerwca 2018 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Kilka lat wspólnych zabaw i zajęć, wspólnych wycieczek i spacerów szybko minęło i nadszedł czas pożegnania i wakacji. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Przedszkolaki rozpoczęły ten dzień uroczystą mszą świętą na którą przygotowały piosenki pod kierunkiem pani Doroty Nizickiej i Doroty Wójcik.
Kolejnym punktem uroczystości było przedstawienie dla zaproszonych gości pt. "Trzy małe świnki". Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Po występach wszystkie dzieciom Pani Dyrektor Beata Włodyka wraz z wychowawczyniami i przewodniczącą Rady Rodziców Magdaleną Wójcik wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów w szkole i spełnienia marzeń, a wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i radosnych wakacji!
23.06.2018