Dzień Dziecka 2019

W piątek 31.05 wesoło i kolorowo zrobiło się na naszym placu przedszkolnym. Przedszkolaki robiły bańki mydlane: duże, małe, delikatne, magiczne, tęczowe… Wspaniałe było puszczanie baniek, a jeszcze przyjemniejsze gonienie ich i łapanie. W tym dniu również rodzice dzieci wystawili bajkę pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Bajka była dedykowana przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka. Była to niespodzianka dla dzieci, które wcale nie wiedziały, że ich rodzice będą brać udział w tym przedsięwzięciu.
Dzieci uważnie słuchały, oglądały przedstawienie i z wielkim zaciekawieniem śledziły losy głównej bohaterki. Bajka wszystkim się podobała o czym świadczył śmiech dzieci, gromkie brawa oraz owacje na stojąco.

Dziękujemy wszystkim rodzicom , którzy brali udział w przedstawieniu za zaangażowanie, piękne bajkowe stroje oraz niezapomniane wrażenia.

Wyrazy uznania dla wszystkich „aktorów", wielkie brawa , piękny występ!!!
15.06.2019