Wizyta w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej

We wtorek 24 września uczniowie klasy VII b zwiedzali wystawę fotografii autorstwa Dariusza Dąbrowskiego zatytułowaną „Wiśniowa i piękno najbliższych okolic”, która wyeksponowana jest Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej. Galeria w Oficynie jest miejscem, gdzie można spotkać się ze sztuką. Zaczerpnąć „atmosfery miejsca”, które jest wyjątkowe poprzez swoją historię. Każdy może przez chwilę znaleźć się w innym świecie i stać się lepszym.
Odwiedzanie galerii i bezpośredni kontakt z dziełami, to ważny element edukacji dzieci i młodzieży. Cieszmy się, że mamy taka możliwość właśnie w Wiśniowej.
Wystawę pięknych fotografii na płótnie wykonanych przez pana Dariusza warto zobaczyć, aby inspirować się w swoich działaniach, choćby na lekcjach plastyki. Mam nadzieję, że coś w głowach zostanie.

Dorota Magryś
06.10.2019