Nauka ma wiele wymiarów...

W piątek, 29 listopada 2019r. uczniowie naszej szkoły, biorący udział w projekcie "Uniwersytet Rzeszowski dla Młodych Odkrywców" uczestniczyli w "Zlocie Młodych Odkrywców", wydarzeniu podsumowującym projekt. Uczniowie poczuli sie jak studenci podczas wykładu naukowego prof. Uniwersytetu Rzeszowskiego - p. Wojciecha Walata "Patrzymy na świat oczyma czy mózgiem?", brali także aktywny udział w pokazach i stoiskach naukowych przygotowanych min. przez Studenckie Koła Naukowe.
Nasi uczniowie, którzy podczas warsztatów rozwijali kreatywne myślenie zaprezentowali pod kierunkiem p. Magdaleny Ząbik Szkolne Biuro Podróży "Odysek", które cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających, jak i organizatorów.
07.12.2019