Drodzy Uczniowie klas 4 -8

W poniedziałek 17 maja 2021 r. po półrocznej pracy przed ekranem komputera, wracacie do nauki stacjonarnej.

Wiemy, że targają Wami różne emocje. Z jednej strony radość z możliwości spotkania się z kolegami i nauczycielami, z drugiej zaś – obawa i lęk.
Miniony czas, związany ze zdalnym nauczaniem, był trudny dla Was – Uczniów i dla nas – Nauczycieli. Pragniemy aby tygodnie, które już odliczacie do zasłużonych wakacji, były dobrym czasem dla nas wszystkich. Naszym priorytetem będzie nadrabianie relacji oraz uczenie się na nowo bycia razem.
Początkowo przejdziemy na naukę w tzw. systemie hybrydowym. Oznacza to, że w jednym czasie stacjonarnie (na terenie szkoły) będzie uczyć się nie więcej niż 50% wszystkich uczniów klas IV-VIII, a pozostali kształcą się zdalnie. Stan taki ma potrwać do 28 maja włącznie.

Otwórz lub pobierz Plan Zajęć Hybrydowych (dokument- pdf)

Wszyscy będziemy pracować według nowego Planu lekcji. Jest on już dostępny w dzienniku elektronicznym. Dowozy do szkoły i do domów funkcjonować będą tak, jak we wrześniu i październiku.
Od 31 maja 2021 r. wszyscy rozpoczynamy naukę stacjonarną.

Pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na wspólne spotkanie.

Dyrektor i nauczyciele