Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Projekt „Szkoła z Pasją

Pragnę Państwa poinformować, iż nasza szkoła dołączyła do projektu "Szkołą z Pasją". Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w niezwykłych spotkaniach z wybitnymi sportowcami, artystami i muzykami. Są wśród nich między innymi zwycięzcy programu Mam Talent, mistrzowie świata i rekordziści świata i Guinnessa w różnych dyscyplinach.

Pierwszym "Mistrzem", który odwiedzi naszą szkołę prezentując swoje umiejętności i motywując uczniów będzie ekstremalny rowerzysta - Krystian Herba - wielokrotny rekordzista Guinnessa, rekordzista świata a także 2-krotny półfinalista programu Mam Talent.

W trakcie spotkania Krystian nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności ale także opowie o swojej drodze na szczyty najwyższych budynków na świecie. Dzieci dowiedzą się nie tylko jak rozpocząć swoją przygodę ze sportem ale przede wszystkim jak robić to w bezpieczny sposób.

Termin spotkania: 11 czerwca 2021
odpłatność: 12 zł/os. (zbiórka u wychowawców)

Z poważaniem
Dyrektor

Zamieścił: Piotr Ziemba
22.05.2021