I Ty możesz mieć czerwoną czapkę!

„Bo widzisz Święty Mikołaju,
Chcę uwierzyć, że marzenia się spełniają
A więc piszę ten list
I dam go gwiazdce z nieba,
By przekazała Ci moje marzenia…”

Drodzy Uczniowie!

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych przez nas czas – okres Świąt Bożego Narodzenia… Z tej okazji zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do akcji „I Ty możesz mieć czerwoną czapkę!”

Każdy z nas może poczuć się, jak Św. Mikołaj i spełnić marzenia potrzebujących dzieci.

W najbliższym czasie będziemy zbierać pieniążki dla Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie /uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki w czerwonych czapkach podczas przerw w szkole będą kwestować na ten cel/.

Będziemy również zbierać prezenty, z których przygotujemy świąteczne paczki dla potrzebujących uczniów i ich rodzin.

Możemy dzielić się wszystkim – słodyczami, produktami spożywczymi, zabawkami, grami, książkami i przyborami szkolnymi, także kosmetykami.

Prezenty prosimy przynosić do gabinetu p. pedagog do 16 grudnia 2013 roku.
16.12.2013