IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. ,,I ty możesz zostać księgową, księgowym”

Dnia 4 października wybrani uczniowie - "Egzaminator IX Światowych Dni Tabliczki Mnożenia" z koordynatorem Teresą Ziarnik przepytywali ze znajomości tabliczki mnożenia osoby dorosłe, które super zdały ten egzamin. Znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym. Uczniowie udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje. Poprzez wspólną zabawę, łączyli się z ludźmi na całym świecie.
Uczniowie przez pracowników instytucji zostali przyjęci bardzo ciepło i życzliwie. Wszyscy witali dzieciaki z ogromną sympatią, uśmiechem i częstowali czekoladkami.

"I ty możesz zostać księgową, księgowym"- wycieczka do Gminnej Biblioteki i Urzędu Gminy w Wiśniowej.
W tym też dniu uczniowie kl. 3a z wychowawcą Teresą Ziarnik odwiedzili placówki i spotkali się z pracownikami zajmującymi się finansami.
Wybrani uczniowie przeprowadzili z Panią Teresą – księgową w Bibliotece Gminnej i Panem Grzegorzem – Skarbnikiem i księgowym w Urzędzie Gminy w Wiśniowej wywiad na temat ich pracy i zawodu.

Autor: T. Ziarnik