Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Zespoły przedmiotowe
w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Wiśniowej rok szkolny 2021/22


Zespół wychowawców


  1. mgr Agata Wydro - pedagog - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Beata Baran
  3. mgr Jolanta Basamania
  4. mgr Ewa Biel
  5. mgr Jagienka Bober
  6. mgr Renata Czaja
  7. mgr Jolanta Czerwonka
  8. mgr Aneta Gruszka
  9. mgr Agnieszka Gruszczyńska
  10. mgr Elżbieta Hart
  11. mgr Bogumiła Jamrogowicz
  12. mgr Urszula Jamróg
  13. mgr Piotr Kawa
  14. mgr Iwona Kopeć
  15. mgr Ewa Nowak
  16. mgr Elżbieta Tęczar
  17. mgr Dorota Wójcik
  18. mgr Magdalena Ząbik

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej


  1. mgr Ewa Biel - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Małgorzata Tęcza
  3. mgr Beata Baran
  4. mgr Agnieszka Gruszczyńska
  5. mgr Elżbieta Hart
  6. mgr Iwona Kopeć
  7. mgr Ewa Nowak
  8. mgr Renata Ślusarczyk
  9. mgr Elżbieta Tęczar
  10. mgr Dorota Wójcik
  11. mgr Teresa Ziarnik

Zespół nauczycieli edukacji przedszkolnej


  1. mgr Małgorzata Kwolek-Prejsnar - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Urszula Arciszewska
  3. mgr Regina Boduch
  4. mgr Karolina Szczotkowska-Banek
  5. mgr Justyna Gruszczyńska - Baran
  6. mgr Magdalena Guzik
  7. mgr Dorota Król
  8. mgr Dorota Nizicka
  9. mgr Justyna Strączek
  10. mgr Mariola Skwierz
  11. mgr Marcelina Wąś
  12. mgr Iwona Żółtek

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych


  1. mgr Magdalena Ząbik - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Jolanta Basamania
  3. mgr Maria Basamania
  4. mgr Jolanta Czerwonka
  5. mgr Dorota Magryś
  6. ks. Marek Matera
  7. ks. Jarosław Stefański
  8. mgr Dorota Wójcik

Zespół nauczycieli
przedmiotów matematyczno - przyrodniczych


  1. mgr Renata Czaja - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Agnieszka Flaga
  3. mgr Urszula Jamróg
  4. mgr Dorota Magryś
  5. mgr Ewa Szpiech
  6. mgr Beata Włodyka
  7. mgr Robert Wójcik
  8. mgr Piotr Ziemba

Zespół nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego


  1. mgr Bogumiła Jamrogowicz - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Jagienka Bober
  3. mgr Agata Hawaj-Data
  4. mgr Liliana Markowska-Piskadło

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego,
i promowania zdrowia


  1. mgr Piotr Kawa - przewodniczący zespołu
  2. mgr Agnieszka Brzykowska
  3. mgr Tomasz Maciaszkiewicz
  4. mgr Paweł Włodyka
  5. mgr Piotr Ziemba
  6. mgr Agata Wydro