Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Podsumowanie projektu „Spotkanie ze sztuką u Mycielskich”

15 października odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Spotkanie ze sztuką u Mycielskich”, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły: Daria Dziunycz kl. IIa, Katarzyna Maraj kl. Vb, Nikola Sikora kl. VIIb, Amelia Świerczek kl.VIIb, Zuzanna Stępień-Król kl. VIIIb, Weronika Ziemba kl. VIIIb, Julia Magryś kl. VIIIb
Organizatorem i pomysłodawcą tego przedsięwzięcia był Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Strzyżowie Pan Grzegorz Oliwa.
Patronat pełniły następujące instytucje: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wójt Gminy Wiśniowa, Strzyżowskie Towarzystwo Muzyczne, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Strzyżowie.
Projekt interdyscyplinarny łączący dziedziny sztuki: muzykę i plastykę, przebiegał etapowo. Odbyły się prezentacje, koncerty i warsztaty plastyczne „Muzyka w Drzewach”. W Oficynie PCKiT w Wiśniowej można obejrzeć wystawę prac stworzonych przez uczestników tego projektu.

Dziękujemy i gratulujemy z reprezentowanie naszej szkoły.

Przygotowała Dorota Magryś
Wpisał: Piotr Ziemba
04.11.2021