Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Zespoły przedmiotowe
w Zespole Szkolno - Przedszkolnym
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
w Wiśniowej


Zespół wychowawców


  1. mgr Agata Wydro - pedagog - przewodnicząca zespołu
  2. mgr Beata Baran
  3. mgr Jolanta Basamania
  4. mgr Barbara Biedroń
  5. mgr Jagienka Bober
  6. mgr Renata Czaja - pedagog
  7. mgr Renata Czaja
  8. mgr Jolanta Czerwonka
  9. mgr Agnieszka Flaga
  10. mgr Agnieszka Gruszczyńska
  11. mgr Elżbieta Hart
  12. mgr Agata-Hawaj Data
  13. mgr Jolanta Januszek
  14. mgr Urszula Jamróg
  15. mgr Piotr Kawa
  16. mgr Lilianna Markowska-Piskadło
  17. mgr Ewa Nowak
  18. mgr Agnieszka Pelczar
  19. mgr Ewa Szpiech
  20. mgr Elżbieta Tęczar
  21. mgr Dorota Wójcik
  22. mgr Magdalena Ząbik
  23. mgr Teresa Ziarnik

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej


  1. mgr Elżbieta Hart
  2. mgr Małgorzata Tęcza
  3. mgr Elżbieta Tęczar
  4. mgr Teresa Ziarnik
  5. mgr Beata Baran
  6. mgr Ewa Nowak
  7. mgr Dorota Król
  8. mgr Barbara Przystaś-Mulka
  9. mgr Małgorzata Kwolek - Prejsnar
  10. mgr Mariola Skwierz
  11. mgr Regina Boduch
  12. Karolina Szczotkowska

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych


  1. Jolanta Basamania
  2. Maria Basamania
  3. Jolanta Czerwonka
  4. Katarzyna Gawron
  5. Agnieszka Gruszczyńska
  6. ks. Marek Frątczak
  7. Stanisław Lepak
  8. Dorota Magryś
  9. ks. Marek Matera
  10. ks. Jarosław Stefański
  11. Paweł Śliwa
  12. Dorota Wójcik
  13. mgr Magdalena Ząbik

Zespół nauczycieli
przedmiotów matematyczno - przyrodniczych


  1. mgr Barbara Biedroń
  2. mgr Renata Czaja
  3. mgr Agnieszka Flaga
  4. mgr Urszula Jamróg
  5. mgr Jolanta Januszek
  6. mgr Magdalena Jurasz
  7. mgr Dorota Magryś
  8. Ewa Szpiech
  9. mgr Beata Włodyka
  10. mgr Robert Wójcik
  11. mgr Piotr Ziemba

Zespół nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego


  1. mgr Jagienka Bober
  2. mgr Justyna Gruszczyńska - Baran
  3. mgr Agata Hawaj - Data
  4. mgr Bogumiła Jamrogowicz
  5. mgr Liliana Markowska - Piskadło
  6. mgr Agnieszka Pelczar

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego,
i zdrowotnego


  1. mgr Agnieszka Brzykowska
  2. mgr Piotr Kawa
  3. mgr Tomasz Maciaszkiewicz
  4. mgr Sławomir Tęczar
  5. mgr Paweł Włodyka