Nowa Gazetka Szkolna „Na drodze do wiedzy”

W roku szkolnym 2014/2015 swą działalność wznowiło kółko dziennikarskie, które zajmuje się redagowaniem i wydawaniem szkolnej gazetki „W drodze do wiedzy”.

Gazetka jest kwartalnikiem samorządu uczniowskiego redagowanym przez uczniów z klas IV-VI.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły:
Szkolne Koło Dziennikarskie - Kliknij, aby przeczytać

Przeczytaj Naszą Gazetkę "Na Drodze do Wiedzy"

W drodze do wiedzy nr 3 (grudzień 2016 - luty 2017)

Kliknij, aby pobrać (PDF)

W drodze do wiedzy nr 2 (wrzesień - listopad 2016)

Kliknij, aby pobrać (PDF)

W drodze do wiedzy nr 1 - wyd. powakacyjne (wrzesień 2016)

Kliknij, aby pobrać (PDF)

W drodze do wiedzy nr 3 (marzec - maj 2016)

Kliknij, aby pobrać (PDF)

W drodze do wiedzy nr 2 (grudzień - luty 2016)