Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymał „Certyfikat Kluczowych Kompetencji w zakresie wykorzystania technologii informacyjnej” nadany przez Dyrektora Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie w ramach projektu Podkarpackie Szkolenie Informatyczno-Metodyczne.
Program skierowany jest na potrzeby uczniów, ich rodziców i nauczycieli. Głównym celem projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez organizowanie zajęć ukierunkowanych na rozwój kompetencji kluczowych, ze szczególnym uwzględnieniem technologii informacyjnej.
Do elitarnego grona indywidualnych laureatów „Certyfikatu Kluczowych Kompetencji Podkarpackiego Nauczyciela”, dotyczącego właśnie wykorzystania technologii informacyjnej w szkołach i procesie nauczania dołączyli również nauczyciele: pani Elżbieta Hart, pani Małgorzata Kwolek-Prejsnar, pani Małgorzata Tęcza, pani Teresa Ziarnik i pan Piotr Ziemba.
03.07.2012