Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wiśniowej

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Wiśniowej
Kadra szkoły
Rok szkolny 2019/2020



mgr Włodyka Beata - Dyrektor szkoły


mgr Tęcza Małgorzata - Wicedyrektor szkoły



  1. Włodyka Beata - nauczyciel matematyki
  2. Tęcza Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  3. Basamania Maria - nauczyciel języka polskiego, historii
  4. Baran Beata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  5. Basamania Jolanta - nauczyciel języka polskiego, nauczyciel bibliotekarz
  6. Biedroń Barbara - nauczyciel matematyki
  7. Biel Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  8. Bober Jagienka - nauczyciel języka angielskiego
  9. Boduch Regina - nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopedia, zajęcia rewalidacyjne
  10. Brzykowska Agnieszka - nauczyciel wychowania fizycznego, zajęcia rewalidacyjne
  11. Czaja Renata - nauczyciel matematyki
  12. Czerwonka Jolanta nauczyciel historii, języka polskiego
  13. Flaga Agnieszka - nauczyciel biologii, przyrody
  14. Gruszka Aneta - psycholog
  15. Gruszczyńska Agnieszka - nauczyciel muzyki, plastyki
  16. Gruszczyńska-Baran Justyna - nauczyciel wychowania przedszkolnego, język angielski
  17. Hart Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  18. Hawaj-Data Agata - nauczyciel języka niemieckiego
  19. Jamrogowicz Bogumiła - nauczyciel języka angielskiego
  20. Jamróg Urszula - nauczyciel matematyki, WDŻ
  21. Kawa Piotr - nauczyciel wychowania fizycznego
  22. Kopeć Iwona - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  23. Król Dorota - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  24. Kwolek-Prejsnar Małgorzata - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  25. Lepak Stanisław - nauczyciel wos
  26. Maciaszkiewicz Tomasz- nauczyciel wychowania fizycznego
  27. Magryś Dorota - nauczyciel techniki, plastyki
  28. Markowska-Piskadło Liliana - nauczyciel języka angielskiego
  29. Matera Marek - nauczyciel religii
  30. Nowak Ewa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  31. Nizicka Dorota - nauczyciel wychowania przedszkolnego, zajęcia rewalidacyjne
  32. Piękoś Olga - nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  33. Przystaś-Mulka Barbara - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  34. Sarna Wanda - Logopedia
  35. Skwierz Mariola - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  36. Stefański Jarosław - nauczyciel religii
  37. Szczotkowska-Banek Karolina - nauczyciel wychowania przedszkolnego
  38. Ślusarczyk Renata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  39. Szpiech Ewa - nauczyciel fizyki, chemii
  40. Tęczar Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  41. Włodyka Paweł - nauczyciel wychowania fizycznego
  42. Wójcik Dorota - nauczyciel języka polskiego
  43. Wójcik Dorota - nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
  44. Wójcik Robert - nauczyciel geografii
  45. Wydro Agata - pedagog, nauczyciel wspomagający
  46. Ząbik Magdalena - nauczyciel języka polskiego
  47. Ziemba Piotr - nauczyciel informatyki, techniki, edukacji dla bezpieczeństwa
  48. Ziarnik Teresa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  49. Żółtek Iwona - nauczyciel wychowania przedszkolnego