Szkolne Koło Dziennikarskie
„Posłuchaj co mam do powiedzenia…”

Rok szkolny 2016/2017 jest kolejnym rokiem działalności Szkolnego Koła Dziennikarskiego. Uczniowie – dziennikarze tworząc pod hasłem „Posłuchaj co mam do powiedzenia…” będą przekazywać aktualności z życia szkoły, przedstawiać ciekawych ludzi oraz promować młodych- zdolnych. Nie zabraknie ciekawostek ze świata nauki, kultury i przyrody. Zadbamy o rozwój każdego ucznia oraz rozrywkę.
Każdy kto ma coś ciekawego do powiedzenia może zabrać głos!
W bieżącym roku szkolnym bardzo zmienił się skład redakcyjny - do gimnazjum odeszli uczniowie, którzy przez dwa lata stanowili filar naszego czasopisma. Serdecznie dziękujemy im za zaangażowanie! Mamy nadzieje na dalszą współpracę!

Aktualny skład zespołu redakcyjnego:
Z klasy V: Zuzanna Bobek, Wiktoria Godek, Jakub Maraj, Seweryn Mularski
Z klasy VI a: Sebastian Arciszewski, Michał Ślusarczyk,
Z klasy VI b: Malwina Dziak, Julia Grochowska, Weronika Witalec, Karol Twardosz, Kinga Zagórska, Malwina Zarszyńska

Opiekę nad działalnością koła sprawuje p. Agnieszka Flaga

Zapraszamy wszystkich do współpracy!