Turniej szachowy 2011

W pierwszą sobotę marca w naszej szkole odbył się Pierwszy Otwarty Turniej Szachowy. Pomimo, że turniej był zorganizowany po raz pierwszy zgromadził około 40 uczestników.
Co ważniejsze brałi w nim udział uczniowie naszej szkoły , gimnazjaliści i dorośli. W rywalizacji brały udział całe rodziny, co było także celem naszej imprezy by wspólne rozgrywki łączyły i stały się rodzinnym hobby.
    Początek naszej imprezy słowami zachęty uświetnił Wójt Gminy Wiśniowa mgr inż. Tadeusz Przywara i Pani Dyrektor mgr Beata Włodyka. Po krótkim przypomnieniu zasad rozgrywania turnieju rozpoczęliśmy rywalizacje. Szachowe rozgrywki toczyły się poprzez 6 rund i były bardzo zacięte. Po kilku godzinach wyłoniliśmy zwycięzców poszczególnych kategorii. Oto oni.

Uczniowie szkol podstawowych.
1.    Drygaś Bartosz
2.    Myćka Tomasz
3.    Drygaś Grzegorz