I Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 30 kwietnia 2011r. odbył się I Wiosenny Turniej w Piłkę Siatkową. Był on doskonałą formą promocji siatkówki, aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz okazją do wyławiania młodych talentów, także wśród sportowców.
Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wiśniowej mgr Beata Włodyka oraz Wójt Gminy Wiśniowa Pan mgr inż. Tadeusz Przywara.

Podczas imprezy nagrodzono zwycięskie hasło promujące siatkówkę. Jego autorką jest Zuzanna Jaskółka. Oto nagrodzone hasło:
„Dobry atak, dobry blok, graj w siatkówkę cały rok”.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Wysokiej Strzyżowskiej, Strzyżowa – „Ziber Taxi”, Kalembiny oraz drużyny Uczniów i Rodziców. Zwycięską ręką wyszła z pojedynku drużyna Uczniów, ogrywając Rodziców 2:0.

Zawody przebiegały w duchu fair play. Nie brakowało również zaciętej sportowej rywalizacji.

Po zakończeniu turnieju odbył się konkurs na najlepszą zagrywkę wśród uczniów i rodziców. Najlepszą zagrywką wśród uczniów wykazali się:

I miejsce – Dawid Witalec – kl. VI
II miejsce – Patryk Mikuszewski – kl. VI
III miejsce – Bartłomiej Godek – kl. VI
Najlepiej zagrywającym rodzicem został Pan Karol Arciszewski.

Nie można również zapomnieć o wspaniale dopingujących kibicach z naszej szkoły, którzy zagrzewali do walki zawodników wszystkich drużyn.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Kalembina
II miejsce – Ziber Taxi
III miejsce – Wysoka Strzyżowska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział
w I Wiosennym Turnieju w Piłkę Siatkową!!!
Zapraszamy za rok!!!
06.05.2011