Niech żyją nasze Mamy!

27 maja 2011 r. w Ośrodku Kultury w Wiśniowej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki, zorganizowana przez uczniów i nauczycieli SP w Wiśniowej.
Spotkanie rozpoczął taniec dzieci z kl. II oraz wiersz uczennicy z klasy V a. Następnie pani dyrektor mgr Beata Włodyka przywitała gości przybyłych na uroczystość. Dalszą część spotkania poprowadziła Zuzanna Jaskółka z kl. VI , a w programie znalazło się przedstawienie grupy teatralnej „Iskierka” pt. „ oraz montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klas I-VI, zakończony wspólnym odśpiewaniem piosenki „Polskie kwiaty” oraz wręczeniem przez dzieci swoim Mamom upominków – serduszek.
Na koniec serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki złożył pan mgr inż. Tadeusz Przywara Wójt Gminy Wiśniowa.
01.06.2011