Zajęcia świetlicowe - jesień

Świetlica jest miejscem, gdzie dzieci mogą bezpiecznie, pod nadzorem nauczyciela spędzić wolny czas po lekcjach. Tutaj mogą odrobić lekcje, uczestniczyć w zabawach ruchowych np.: tańce integracyjne, itp. Chętne dzieci mogą rozwijać swoje zdolności, podczas różnorodnych zajęć plastycznych, technicznych i teatralnych.

Chociaż na dworze zagości wkrótce zima, to w pracach dzieci ze świetlicy pląsa jeszcze kolorowa pani Jesień. W ramach zajęć świetlicowych uczniowie klas I-III pod kierunkiem wychowawcy świetlicy – p. Marioli Skwierz wykonywały jesienne ozdoby.
Wszystkie prace dzieci były kolorowe, pomysłowe i wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi. W sali powstał również jesienny kącik z „darami jesieni”, który dumne przyozdabia świetlicę.
Prace plastyczne wykonane przez uczniów można podziwiać na gazetce w sali świetlicy oraz w holu szkoły.
18.11.2013