Konkurs fotograficzny „Twarze naszej Ziemi- przyroda, kultura, ludzie”

„Ubogi jest ten, kto nie zna i nie miłuje ziemi,
na której się urodził i żyje.
Podobny jest do drzewa bez korzeni”.

„Twarze naszej Ziemi- przyroda, kultura, ludzie”- rozstrzygnięcie piątej edycji konkursu fotograficznego.

Po raz piaty, kierując się tą myślą, uczniowie naszej szkoły przedstawiali na fotografii piękno swojej małej ojczyzny. Ulotne i niepowtarzalne chwile, odczucia, emocje zamknięte w kadrze wyrażają ich przywiązanie i miłość do świata, ludzi którzy są im bliscy i miejsc z których się wywodzą.

Wśród oddanych prac konkursowych, do pierwszej nagrody, jury wytypowało pracę Michaliny Głóg z klasy IVb pt „ Zachód Słońca”
Drugą nagrodę przyznano pracy pt „Pszczoła jak w Słońcu” wykonaną przez Gabriela Wójtowicza z klasy IVb.
Trzecią nagrodę zdobyła Weronika Wójtowicz z klasy VIb za fotografię pt. „Trzmiel na orliku”.

Wymienieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe a wszyscy, którzy oddali prace dyplomy za udział i zostali wyróżnieni na apelu z udziałem uczniów starszych klas.
Przygotowała: A. Flaga
30.06.2014