Sportowe spotkania

Superligi mężczyzn - 22.11.2014

Turniej Piłki Siatkowej - 29.11.2014
w ZSP w Wiśniowej

W sobotę 22 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do Mielca by tam obejrzeć mecz piłki ręcznej PGNiG Superligi mężczyzn. Miejscowa PGE Stal Mielec rywalizowała z drużyną Nielba Wągrowiec. Wszyscy byliśmy zachwyceni grą obu zespołów, ich umiejętnościami i ciekawymi rozwiązaniami akcji. Największe wrażenie po obejrzeniu meczu na żywo wywarł na nas fakt, z którego większość nie zdawała sobie sprawy, że piłka ręczna jest twardą i agresywną grą. Zobaczyliśmy jak wiele siły i potu muszą zostawić na parkiecie piłkarze ręczni podczas 60 minut gry. Życzymy sukcesów drużynie z Mielca (oby takich jak w tym meczu gdzie zwyciężyli 26-20) i obiecujemy odwiedzić Ich jeszcze nie raz.

W sobotę 29 listopada w Sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśniowej odbył się Turniej Piłki Siatkowej. Wzięły w nim udział drużyny z powiatu strzyżowskiego: OPTeam Strzyżów, Granit Wysoka Strzyżowska, Triton Strzyżów i Wiśniowa. Turniej ten miał na celu promocję piłki siatkowej oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Rozgrywki zakończyły się zwycięstwem drużyny z Wiśniowej, która wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła drużyna Triton, trzecie Granit Wysoka Strzyżowska, a czwarte OPTeam Strzyżów. Po zmaganiach siatkarskich dla uczniów naszej szkoły zorganizowany został konkurs na najlepszą zagrywkę. Najcelniejszym okiem wykazali się: Bartosz Szymański, Kamil Kuta i Sebastian Arciszewski.
Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju i wspaniałą promocje siatkówki, a naszym uczniom za doping, który poniósł nasza drużynę do zwycięstwa.
Szczególnie podobały nam się występy cheerleader’s, które nie tyko uświetniły swym występem rozgrywki ale porwały do tańca zawodników i widownie!
19.12.2014