II Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej

19 maja 2012r. w hali Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej odbył się II Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej. Jest on doskonałą formą promowania siatkówki wśród uczniów naszej szkoły oraz dobrym sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu. Turniej zorganizowany został przez nauczyciela wychowania fizycznego Sławomira Tęczara oraz uczniów Sekcji Piłki Siatkowej.

Otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wiśniowej
mgr Beata Włodyka oraz Wójt Gminy Wiśniowa Pan mgr inż. Tadeusz Przywara.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z Wysokiej Strzyżowskiej (reprezentowana przez młodych zawodników ze Strzyżowa), Strzyżowa – „Ziber Taxi” oraz Kalembiny, które z wielką przyjemnością przyjęły nasze zaproszenie.

Zawody przebiegały w duchu fair play. Nie brakowało również zaciętej sportowej rywalizacji.

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce – Wysoka Strzyżowska

II miejsce – „Ziber Taxi”

III miejsce – Kalembina

Po zakończonym turnieju odbył się konkurs na najlepszą zagrywkę wśród uczniów naszej szkoły. Zwycięzcą został Jakub Włodyka z klasy szóstej.

Na zakończenie uczniowie naszej szkoly rozegrali między sobą mecz piłki siatkowej.

Wszystkie zmagania dopingowali nasi wierni kibice, którym serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział
w II Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej!!!
Zapraszamy za rok!!!
24.05.2012