Trzecia edycja konkursu fotograficznego „Twarze naszej Ziemi – przyroda, kultura, ludzie”- rozstrzygnięta!

Jak już co roku tak i teraz z okazji Dnia Ziemi uczniowie wzięli udział w konkursie fotograficznym „Twarze naszej Ziemi – przyroda, kultura, ludzie”. Fotografie, które wykonali, były piękne, widać że włożyli w nie wiele energii i emocji, a ukazane obrazy są im bliskie. Konkurs służy szukaniu i odczuwaniu tożsamości z małą ojczyzną, jej mieszkańcami, przyrodą i kulturą.
Tegoroczne prace były bardzo piękne, poziom ich wykonania bardzo wysoki- dlatego Uczestnicy zawsze wspaniale oddają klimat i urodę wiśniowskiej ziemi, jej okolic i bardzo się angażują w okazanie najbardziej trwałych uczuć z nią związanych. Jury w składzie: p. Małgorzata Tęcza, p. Agata Wydro i p. Agnieszka Flaga postanowiło przyznać trzy równorzędne nagrody, które otrzymali:
-Joanna Wójcik z klasy VI a
- Karolina Sondej z klasy VIa
- Izabela Dziak z klasy Va
Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy!!!!
26.06.2012