Spotkanie z autorem – Andrzejem Grabowskim

29 maja 2012r. odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów kl. I –III z pisarzem, poetą, publicystą i Kawalerem Orderu Uśmiechu - Andrzejem Grabowskim.
Autor „Przygód Skrzata Wiercipiętka” w niezwykle interesujący i jednocześnie dowcipny sposób opowiadał o swoich książkach, podróżach, wartościach i marzeniach. Recytował wiersze i czytał fragmenty swoich utworów, które doczekały się tłumaczeń na wiele języków. Pan Grabowski chętnie odpowiadał również na niekończące się pytania naszych młodych czytelników ;)

Po spotkaniu odbyło się udzielanie autografów na książkach, szkolnych zeszytach i naszej szkolnej gazetce ;)

Pan Grabowski zgodził się również na udzielenie wywiadu uczennicom z Kółka Dziennikarskiego – Emilii Dziok, Natalii Dziok i Joannie Wójcik. Jakie pytania padły i jakich odpowiedzi udzielił Pan Andrzej, dowiecie się z wrześniowego numeru naszej gazetki
26.08.2012