Nowe talenty muzyczne wyłonione! Konkurs karaoke „Żegnaj lato, witaj jesień” 2013

27 września 2013 r. uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki pod kierunkiem p. pedagog zorganizowały 6 już edycję konkursu karaoke „Żegnaj lato, witaj jesień”.
Konkurs przeznaczony dla klas III –VI poprowadziły uśmiechnięte Dominiki z VIb /Dominika Traciak i Dominika Pęczar/, punkty zapisywały Oliwia Mikuszewska, Natalia Wajda i Ania Wilusz. Dobrym „Duchem Jesieni”, który muzycznie wspierał uczestników była pani Dorotka Wójcik. W konkursie wzięło udział 15 drużyn. Ich zadaniem było, jak najładniejsze zaśpiewanie wybranego uprzednio utworu. Tekst do linii melodycznej wyświetlany był na ekranie. Utwory były wcześniej znane uczestnikom, mogli się z nimi zapoznać w domu. Za wspaniały występ drużyna mogła otrzymać maksymalnie 40 punktów /każdy z jurorów oceniał występ w skali od 1 do 10/.

Zmagania uczestników oceniało jury w składzie:
1. p. dyrektor Małgorzata Tęcza
2. p. Beata Baran
3. Karol Ziobrowski z kl. VIa
5. Olga Synowiecka z kl. VIa

W muzycznych zmaganiach udział wzięło 15 drużyn:

Drużyna nr 1
Paweł Ślusarczyk, Dominik Data, Jakub Zajchowski, Sebastian Arciszewski i Szymon Szymański z kl. IIIa /Eney – Ulice/

Drużyna nr 2
Weronika Witalec i Ewelina Kopyto /Ewelina Lisowska – W stronę słońca/

Drużyna nr 3
Aleksandra Wójcik i Irek Przystaś z kl. IIIa /Ewa Farna – Cicho, jakby cały świat/
Drużyna nr 4
Jan Tarczoń i Ania Fąfara – /Ewelina Lisowska – W stronę słońca/

Drużyna nr 5
Piotr Król, Sebastian Zieliński i Krystian Cierpiał /Enej - Lili/ z kl. IIIa

Drużyna nr 6
Kinga Zagórska, Malwina Zarszyńska i Julia Grochowska z kl. IIIb /Ewelina Lisowska
– W stronę słońca/

Drużyna nr 7
uczniowie kl. IVb Daria Panocha, Oliwia Strzępęk, Kamil Tomkowicz i Zuzanna Jaworek /Pectus - Barcelona/

Drużyna nr 8
uczennice kl. IVa i IVb – Alicja Pastuszak, Andżelika Petka i Andżelika Armata /Ewelina Lisowska – W stronę słońca/

Drużyna nr 9
Uczennice kl. IVa: Ewa Łyszczarz i Emilia Petka /Eney -Lili/

Drużyna nr 10
Martyna Wójcik i Weronika Mikuszewska z kl. IVb /Ewa Farna -Bez łez/

Drużyna nr 11
Adrianna Boroń i Gabriela Świętoniowska z kl. IVb /Sylwia Grzeszczak – Karuzela/

Drużyna nr 12
uczniowie kl. Va: Igor Żurowski, Grzegorz Czaja i Sylwester Rokosz /Rafał Brzozowski – Tak blisko/

Drużyna nr 13
Uczennice: Kamila Pietruszka, Barbara Przystaś i Danuta Tarczoń /Sylwia Grzeszczak – Małe rzeczy/

Drużyna nr 14
Uczniowie: Martyna Ząbik, Gabriel Wójtowicz, Weronika Wójtowicz / Windą do nieba/

Drużyna nr 15
Uczennice: Magdalena Raś, Nikola Mikuszewska i Alicja Włodyka z kl. IIIa /Ewa Farna – Cicho/

Wszyscy uczestnicy wykazali się świetnym przygotowaniem i otrzymywali wysokie noty od jury, jednak maksymalną liczbę punktów zdobyła tylko jedna drużyna, która ujęła jurorów już samym wyborem utworu – „Windą do nieba”

VI konkurs karaoke „Żegnaj lato, witaj jesień!”
wygrała drużyna nr 14 w składzie:

Martyna Ząbik z kl. VIb
Gabriel Wójtowicz z kl. IVb
Weronika Wójtowicz z kl. VIb

II miejsce zajęły:
drużyna nr 1 w składzie:
Paweł Ślusarczyk, Dominik Data, Jakub Zajchowski, Sebastian Arciszewski i Szymon Szymański z kl. IIIa Drużyna zdobyła 39 punktów za utwór zespołu Eney pt. „Ulice”.

drużyna nr 6 w składzie: Kinga Zagórska, Malwina Zarszyńska i Julia Grochowska z kl. IIIb. Kuzyna zdobyła 39 punktów za piosenkę Eweliny Lisowskiej – W stronę słońca.

Wszyscy otrzymali pozytywne uwagi z aktywności oraz odblaskowe bransoletki a zwycięzców Pani Jesień dodatkowo obdarowała darami ze swojego kosza – jabłkami i śliwkami.

Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i wspólnie udało się nam przywitać jesień…

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich już dziś zapraszamy
na kolejny konkurs.
15.10.2013