Spotkanie z rodzicami – 21 listopada 2019 r.

Dyrektor, wychowawcy i nauczyciele
zapraszają rodziców na spotkanie, które odbędzie się
21 listopada 2019 roku (czwartek) o godz. 16.00.

Program:
Część I (sala sportowo-widowiskowa, budynek przedszkola)
– godz. 16.00 szkolenie dla rodziców i nauczycieli „Profilaktyka uzależnień cyfrowych i cyberprzemocy”
.
Prowadzący: specjalista z Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznego SELF w Rzeszowie – psycholog, p. Kinga Ostrowska – Magoń (Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia stosowana o profilu Psychologia zaburzeń i pomoc psychologiczna oraz Studium Pedagogicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W trakcie studiów uczestniczyła w modułach specjalizacyjnych “Model integracyjny w psychoterapii” oraz “Psycholog wobec problemów rodziny”. Doświadczenie zdobywała na Oddziale Dziennym Zaburzeń Emocji i Nastroju w Szpitalu Uniwersyteckim oraz na oddziale Psychologii Ogólnej w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, a także jako psycholog szkolny. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy jako wychowawca kolonijny i wolontariusz w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzicami. Ukończyła szkolenie “Dialog motywujący i terapia poznawczo-behawioralna w terapii i profilaktyce uzależnień behawioralnych” przy Akademii Myśli i Emocji w Warszawie oraz studia podyplomowe z Psychologii transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się prowadzeniem zajęć edukacyjno-profilaktycznych dla dzieci i młodzieży, konsultacji dla rodziców i nauczycieli oraz treningów umiejętności społecznych dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym).

Część II (sale dydaktyczne)
Po zakończeniu części I zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

Prosimy o zapoznanie się z miejscami spotkań z wychowawcami poszczególnych klas:

Klasy I (budynek przedszkola):
•    Ia - mgr Elżbieta Hart - w sali II.12
•    Ib - mgr Iwona Kopeć - w sali II.13

Klasy II –VIII (Budynek Szkoły Podstawowej w Wiśniowej nr 76 a):
•    IIa - mgr Ewa Biel w sali I.7
•    IIb - mgr Elżbieta Tęczar w sali I.9